Úvod Společnost Soutěž – PRIOR + DÁMA – 4. ročník
Společnost

Soutěž – PRIOR + DÁMA – 4. ročník

8

ČASOPIS DÁMA VE SPOLUPRÁCI  S PRIOR ČESKÁ REPUBLIKA S.R.O. PRO VÁS VYHLAŠUJÍ

4. ročník Amatérské soutěže v šití modelů z materiálů PRIOR ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o.

Zúčastněte se naší soutěže o nejkrásnější model ušitý z látek zakoupených v síti obchodních domů PRIOR a na www.modnilatky.cz!

  • Kupte si látku v kterémkoli obchodním domě PRIOR nebo na www.modnilatky.cz  jen za 200 Kč a dostanete ZDARMA časopis DÁMA!
  • Svůj model přihlaste do soutěže a VYHRAJTE některou z krásných CEN!
  • Všechny přihlášené MODELY posoudí odborná porota!
  • Vítězné modely získají PUBLICITU v časopise DÁMA!

Pravidla soutěže:

Soutěžit můžete s vlastnoručně ušitými modely. Každý soutěžící zašle v době trvání soutěže od 1. 10. 2009 do 30.  4. 2010 na adresu: PRIOR ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o., marketing, Lannova 22, 370 01 České Budějovice od jednoho modelu nejvýše sadu 5 fotografií o nejmenší velikosti 10 x 15 cm. K němu přiloží kopii dokladu o zakoupeném metrovém textilu v některém z OD Prior nebo přes internetový obchod www.modnilatky.cz. Datum uzávěrky pro poslání fotografií je 30. 4. 2010. Rozhodující pro zařazení do soutěže je datum poštovního razítka. Vyhodnocení soutěže proběhne v květnu-červnu 2010. K fotografiím přiložte vyplněnou přihlášku, kterou najdete v oddělení metrového textilu ve všech OD PRIOR, nebo ji napište vlastnoručně takto: jméno, adresu, telefon, souhlas s účastí v soutěži, počet přihlašovaných modelů do soutěže. Osobní údaje poskytnuté v souvislosti s účastí v soutěži jsou pro PRIOR ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. důvěrné, mohou být použity jen ve spojitosti se soutěží a její propagací, a to i v časopise DÁMA. Bez písemného vyjádření souhlasu nemůže být model zařazen do soutěže. Na výhru není právní nárok. Zaslané fotografie nelze z technických důvodů vracet.

Ze zaslaných fotografií vybere porota složená ze zástupců PRIORu a časopisu DÁMA vítězné práce, které budou oceněny. Výsledky soutěže budou vyhlášeny v červnovém vydání časopisu DÁMA a v červnovém letáku PRIOR. Oceněné vítěze bude pořadatel o umístění písemně informovat a vyrozumí je o formě a termínu předání ceny.

Termín soutěže: od 1. 10. 2009 do 30. 4. 2010

Ceny pro vítěze:

1. cena 5-ti denní autokarový zájezd do Paříže pro 2 osoby

2. cena TV s úhlopříčkou 55 cm

3. cena  poukázky na nákup v OD PRIOR v hodnotě 1 500 Kč

4.cena – 10. cena dárkový balíček od časopisu DÁMA

PRIOR ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o.provozuje v současné době 19 provozních jednotek po celé České republice: České Budějovice, Strakonice, Prachatice, Jihlava, Dačice, Pelhřimov, Karviná, Orlová, Třinec, Frýdek-Místek, Vyškov, Most, Litvínov, Kadaň, Turnov, Náchod, Semily, Ostrava (bývalý OD Horník), Cheb.

Zboží v jednotlivých obchodních domech je zastoupeno v tomto sortimentu: obuv, metrový a bytový textil (www.modnilatky.cz), oděvy, elektro, domácí potřeby, papír, hračky a sport.

Hlavním předmětem podnikání je maloobchod se spotřebním zbožím. Sortiment zboží a poskytování různých druhů služeb v obchodních domech je rozšířen prostřednictvím firem v nájmu. V současné době nabízejí svým zákazníkům stále větší množství zboží v duchu nejnovějších trendů, získané vlastním zahraničním nákupem ze světových veletrhů. Od roku 2004 úspěšně rozšiřuje svoji činnost o velkoobchodní prodej pro výrobce a maloobchody v sortimentu metrového a bytového textilu a obuvi.

Jako společnost s dlouhodobou tradicí se PRIOR  ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. snaží vyjít vstříc potřebám všech zákazníků jak při výběru co nejširšího sortimentu zboží a služeb a jednoznačně i zajímavými cenami.

Každý měsíc připravuje pro své zákazníky kolekci zboží za akční ceny, složenou ze všech zastoupených sortimentů, kterou prezentuje prostřednictvím tištěných letáků. Veškeré nákupy mohou zákazníci realizovat také prostřednictvím úvěrových karet nebo na výhodné úvěry a metráž nově přes internetový obchod www.modnilatky.cz .

Výherkyní předchozí amatérské soutěže v šití se stala paní Alexandra Hartmanová z Jihlavy. Na snímku jí gratuluje vedoucí OD Prior v Českých Budějovic Vladimír Florian.
Výherkyní předchozí amatérské soutěže v šití se stala paní Alexandra Hartmanová z Jihlavy. Na snímku jí gratuluje vedoucí OD Prior v Českých Budějovic Vladimír Florian.

Populární články

Kategorie

Rubriky

Související články

SpolečnostUmění

Za jedinečnou krásou vitráží…

…  se můžeme vydat koncem měsíce září na Karlovarsko, do obce Lubenec...

DivadloHudbaKnihySpolečnostUmění

Ocenění nositelů dobré nálady

V mediální smršti kolem letošního ročníku Thálie, udělované od roku 1994 Hereckou asociací...

Společnost

Neuvěřitelná výdrž Jiřího Suchého

V roce 1931 u nás ještě vládl jako prezident Tomáš Garrigue Masaryk, v Duchcově...

Společnost

Knížka plná srandy do podmračených časů

Před krátkým časem vyšel jedinečný paperback, plný legrace, psiny nebo srandy, chcete-li....