Úvod Společnost Pomozte zvířátkům! Sbírka věcí se bude konat 26. 11. 2011 na Senovážném náměstí v Praze od 10 do11:30 hodin a v Mělníku od 12 do15 hodin
Společnost

Pomozte zvířátkům! Sbírka věcí se bude konat 26. 11. 2011 na Senovážném náměstí v Praze od 10 do11:30 hodin a v Mělníku od 12 do15 hodin

7

Útulek pro zvířátka v nouzi v Mělníku byl vykraden, a tudíž chybí prostředky potřebné pro zajištění základních věcí pro přežití zvířátek s blížící se zimou. Zvířátka jsou bytosti jako my, jen mluví jiným jakzykem. Také cítí smutek, bolest, zimu, ale i vlídné zacházení a blízkost. Sbírka se koná 26. 11. 2011 v Praze na Senovážném náměstí na parkovišti od 10 do 11:30 a dále pokračuje v Mělníku přímo v útulku od 12 do 15 hodin. Lze i domluvit, kam je možno pro věci v centru Prahy zajet.Potřebují zde hlavně deky, matrace, skladovatelné krmení – granule, konzervy, ale pomůže třeba i pytlík piškotů a případně nepotřebné věci po mazlíčcích zejména škrabadla pro kočky.  Předkládáme Vám dopis paní Miklovičové, která sbírku organizuje a prosíme, pokud můžete, pomozte.

„… Ale ráda bych Vás touto cestou poprosila o pomoc. Jsou věci, které smysl mají a jsou věci, které ne. Něco děláme, protože se nám to líbí, něco děláme, protože se musíme nějak uživit a něco děláme, protože naši pomoc někdo opravdu potřebuje. To třetí je tento případ a velice se omlouvám, že jsem si Vás dovolila s touto prosbou obtěžovat. Veřte, že kdyby to nebylo nutné, nikdy bych si to nedovolila.

Pochazím z města Mělníka a za dobu své 17 leté práce v oblasti public relations jsem měla tu čest, ano myslím to vážně – tu čest, pomáhat bez finančních nároků několika nadačním fondům či přímo nadacím – ať už se jedná o Kapku naděje, Nadaci naše dítě či Krtka. V případe žádosti a volaní o pomoc se prostě nedá odmítnout. Před dvěma měsíci mě volali z mělnického útulku, jestli bych jim nemohla nějakým způsobem pomoci, protože je v době, kdy zachraňovali s městskou policií nožem napadeného Ježka, vykradli. Zloději odcizili několik desítek tisíc korun, které útulek měl připraveno na zimu na uhlí, zateplení, na pelíšky a krmivo pro 40 psu a kočiček, o které se zde starají. Mělnický útulek bohužel patří k těm, které na tom nejsou dobře. A proto ztráta těchto financí, která dokonce pocházela z charitativních akci, je srazila na kolena. Blíží se zima, a proto mě poprosili, jestli bych jim nějak nedokázala pomoci. Rozhodli jsme se s moji kamarádkou Miladou Vinduškovou pro mělnický útulek uspořádat charitativní sbírku.

Nyní před zimou, která má být opravdu letos krutá, chybí v útulku hlavně teplé deky, pelíšky, malé matrace, ale i granule, konzervy atd….Velmi nám pomůže, pokud někdo z Vás daruje třeba i jen jedno balení piškotů či staré škrabadlo pro kočky po svém miláčkovi. Mělnický útulek provozuje Mělnické sdružení ochránců zvířat www.msoz.cz. Když se podíváte na jejich stránky, zjistíte, že žádný luxus to opravdu není. A proto uvítáme jakoukoliv pomoc do naší sbírky. Sbírka se koná v sobotu 26. listopadu 2011 od 10 – 11.30 na parkovišti na Senovážném náměstí, Praha 1. Vybrali jsme záměrně toto místo blízko metra, zástavek tramvají a také díky strategické poloze, aby zde každý mohl alespoň na několik minut zastavit autem. Budeme rádi, pokud dorazíte a věnujete třeba staré deky nebo právě už zmiňovaný 1 balíček piškot či granule, které Váš zvířecí miláček už nechce. Pokud si chcete udělat výlet, pokračuje sbírka odpoledne mezi 12 – 15 hodinou přímo v mělnickém útulku. (Řípská ulice). Pokud to půjde, jsem ochotna někam i příští týden zajet a věci od Vás někde v centru vyzvednout.

Sdílet a přeposlat přátelům a více informací naleznete zde na facebooku:

http://www.facebook.com/event.php?eid=318940734798433
V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat na 602 200 445 nebo darina.miklovicova@gmail.com .

Populární články

Kategorie

Rubriky

Související články

SpolečnostUmění

Za jedinečnou krásou vitráží…

…  se můžeme vydat koncem měsíce září na Karlovarsko, do obce Lubenec...

DivadloHudbaKnihySpolečnostUmění

Ocenění nositelů dobré nálady

V mediální smršti kolem letošního ročníku Thálie, udělované od roku 1994 Hereckou asociací...

Společnost

Neuvěřitelná výdrž Jiřího Suchého

V roce 1931 u nás ještě vládl jako prezident Tomáš Garrigue Masaryk, v Duchcově...

Společnost

Knížka plná srandy do podmračených časů

Před krátkým časem vyšel jedinečný paperback, plný legrace, psiny nebo srandy, chcete-li....