Úvod Móda Fler.cz se odpojí, chystá nákupní akci
MódaTipy DÁMY

Fler.cz se odpojí, chystá nákupní akci

12

Fler. cz se na jeden den symbolicky odpojí z internetu. Internetový obchod s originálním, ručně vyráběným zbožím Fler.cz opět chystá nákupní akci. Kabelky, oblečení, módní doplňky, boty a jiné dekorace od talentovaných tvůrců se tedy 27. listopadu přemístí z internetových stránek, proto vlastně offline (odpojeno), do Michnova paláce na Malé Straně.

Fler slibuje bohatou nabídku pro celou rodinu. Pokud někdo ucítí jistou únavu z nakupování, bude se moci občerstvit a posedět u kávy v kavárně Doubleshot či navštívit jeden z chystaných workshopů. Děti si jako bonus budou moci v dětském koutku pod dohledem profesionálů vyrobit vlastní originální dáreček z polymerové hmoty.

„Fler Offline nabídne výběr toho nejlepšího z Fler.cz. Nabídka bude stejně pestrá, jako je pestrý Fler,“ popisuje Jiří Kubeš, majitel Fleru. „Po více než 3 letech, po které Fler.cz existuje, už je načase se na jeden den alespoň symbolicky odpojit a nabídnout originální zboží v offline prostředí,“ dodává.

Na neotřelé nákupní akci bude také možnost přispět na charitu, a to v rámci organizace Unicef. Součástí stánku bude i projekt „Adoptuj panenku a zachráníš dítě“.

Vstup na Fler Offline bude samozřejmě zdarma. Organizátoři doufají, že se sejde mnoho návštěvníků jako tradičně, třeba se jen podívat!

Pro více informací sledujte stránky www.fleroffline.cz, kde se budou pravidelně objevovat novinky.

Populární články

Kategorie

Rubriky

Související články

MódaSpolečnostTéma dne

Maestro Žorž Rovalis v Praze

Holiči a kadeřníci, vizážisté, filmaři a především ženy a dívky, toužící státi...

MódaMódní trendyNákupy

Elegantní i poslední den v roce

23Konec roku je ve znamení oslav a šampaňského. Všechny ženy touží po...

LifestyleMódaMódní trendyNákupy

Připravte se na období večírků a plesů se značkou Reserved

Reserved vítá sezónu vánočních večírků a novoročních plesů s capsule kolekcí, která...

MódaMódní trendyNákupy

Buďte stylová! I v zimě!

Do zimního období je třeba vstoupit stylově. Ať už v ležérním outfitu,...