Úvod Lifestyle Always Platinum, to není jen pohodlí
LifestyleTipy DÁMY

Always Platinum, to není jen pohodlí

8

V dnešní době je těžké udržet si příjemnou a spokojenou náladu celý den. Tolik povinností, které na nás čekají každé ráno od okamžiku, kdy se probudíme, nás stresuje a způsobuje, že si často hned na samém počátku nového dne zkazíme náladu. To poslední, co nám schází, je nepříjemný pocit úzkosti a nepohodlí. Nová kolekce Platinum od Always proto slibuje nejen dlouhotrvající požitek z pohodlí a luxusu, ale zároveň i nalezení ženskosti v nás samých.

Žijeme v hektickém světě. Být ženou je proto stále těžší a těžší, jelikož nároky na nás stále rostou. Vyjma povinností v domácnosti a práci máme na starosti také péči o děti a zároveň udržování se v dobré psychické i fyzické kondici. Jen ty nejschopnější z nás jsou však natolik energické, že to všechno zvládají každý den. Zbytek naopak dává přednost všem povinnostem před starostmi o sebe samé. Jako ženy bychom ale měly myslet i na sebe a ne jen na to, aby se ostatní kolem nás cítili dobře. A nejdůležitější je to během našich dnů.

Always se snaží přinášet ženám potěšení tím, že jim poskytuje to, co skutečně chtějí. Návrháři značky se proto zabývali výzkumem každodenních věcí, které přináší ženám potěšení. Určitou pozornost věnovali detailu, který inspiruje pocit sebevědomí, luxusního pohodlí a toho, že o nás někdo pečuje pomocí krásného, svůdného designu. To je totiž to, co ženám odjakživa navozuje pocit důležitosti a také toho, že se cítí co nejlépe a jsou žádoucí.

Když ale přijdou naše dny, potřebujeme víc než kdy jindy, aby o nás bylo dobře postaráno. Proto přišla značka Always se zcela novým typem vložek, které přináší kombinaci hebkosti a suchosti, pohodlnou ochranu s pocitem luxusu na pokožce. Nové absorpční jádro vložek Always Platinum obsahuje super-absorpční gel, který okamžitě uzamyká vlhkost uvnitř vložky a zanechává povrchovou vrstvu suchou a hebkou jako hedvábí. Díky této jedinečné technologii se tak každá žena může cítit pohodlně a sebevědomě. Intimky Always Platinum chrání každé prádlo a dodávají své nositelce každodenní dobrý pocit. Vložky Always Platinum se prodávají ve variantách Ultra duo (za 69, 90 Kč) nebo Ultra Quattro (za 129 Kč). Intimky Always Platinum jsou k dostání ve dvacetikusovém balení za 37,90 Kč nebo v padesátikusovém balení za 69,90 Kč. Maloobchodní ceny se mohou lišit.

Pojďme si tedy vychutnat pocit luxusu každý den s novými vložkami Always Platinum!

 

A na závěr ještě jedna malá rada od Always, jak se stát opravdovou DÁMOU. Dnešní uspěchaná doba očekává od žen, že si budou počínat odhodlaně a energicky. Díky tomu často zapomínáme, co to znamená být opravdovou dámou. Přitom stačí jen několik drobných detailů, díky kterým můžeme dosáhnout významné změny, které si zaručeně všimnou i muži kolem vás.

Moderní ženy si zvykly, že zařídí spoustu věcí samy – chodí do banky, vozí auto do servisu a není pro ně problém vyměnit žárovku. Ženská rovnoprávnost je už nějakou dobu módním tématem, nic se ale nemá přehánět. Pokud to s rovnoprávností přeženeme, nemůžeme se divit, že se k nám muži podle toho budou chovat. Není pochyb o tom, že je skvělé být soběstačnou ženou, ale necítíme se lépe, když o nás muži pečují jako o skutečné dámy, otvírají nám dveře a nosí nám snídani do postele? Pokud se budeme za každou cenu snažit všechno zařídit samy, nedočkáme se žádoucího respektu a okolí se k nám nikdy nebude chovat jako k opravdové dámě.

Je několik faktorů, které odlišují opravdovou dámu od ženy. Žena se rozhodne pro červený lak na nehty a výrazné doplňky, aby upoutala svým vzhledem. Opravdová dáma nic takového nepotřebuje – skutečná dáma je spokojená sama se sebou a má zdravé sebevědomí, které vyzařuje z celého jejího projevu a chování. Její aura je fascinující a proto se nemusí oblékat provokativně. Její styl je sofistikovaný a každý na první pohled pozná, zda jde do divadla nebo na nákup. Je to její osobnost a intelekt, které okouzlí její okolí.

A jaké jsou tipy opravdové dámy, na které bychom neměly zapomínat, pokud chceme, aby nás okolí jako takovou dámu vnímalo a podle toho se k nám také chovalo?

1.         Choďte vzpřímeně, s hlavou nahoru. Tento „hrdý“ postoj vás odlišuje od davu a dodává vám šmrnc.

2.         Řiďte se pravidlem, že „méně je někdy více“: nepoužívejte příliš mnoho make-upu ani nápadných šperků najednou, vyznávejte klasickou, nenápadnou eleganci.

3.         Přenechejte mužům, aby nosili vaše zavazadla, opravdová dáma se nedře.

4.         Vyhýbejte se příliš vysokým podpatkům! Jen opravdu málo žen dovede takové boty nosit a může se snadno stát, že vypadají směšně. Vyberte si boty s nižším, klasickým podpatkem, ve kterých se budete cítit pohodlně a dobře se vám v nich bude chodit.

5.         V restauraci by měl objednávat muž. Samozřejmě, že si vybereme samy, co bychom chtěly jíst.

6.         Nikdy nepodléhejte slepě nejnovějším módním trendům, ale citlivě volte styl odpovídající vaší osobnosti. Budete mnohem sebejistější, pokud se v oblečení cítíte dobře.

7.         Vaše sukně by neměla být příliš krátká! Výběrem klasické délky sukně po kolena nemůžete udělat chybu, ať už se jedná o oběd nebo pracovní schůzku.

8.         Buďte laskavé na lidi okolo vás! Opravdová dáma je sebevědomá a elegantní, nikdy nevyhledává hádky a neuráží se.

9.         Pořiďte si klasické černé šaty! Hodí se pro každou příležitost kromě svatby a většinou si můžete vybrat z mnoha střihů.

10.       Nedávejte nohu přes nohu! Pokud chcete sedět elegantně, měly byste překřížit nohy v oblasti kotníků nebo sedět s koleny u sebe.

Být opravdovou dámou je bezesporu výzvou – ať už jsme ženy nebo opravdové dámy, je vhodné používat některé triky a tipy, a to dokonce v našem emancipovaném světě. Přiznejme si – kterou z nás by nepotěšilo, být tak trochu moderní princeznou?

 

Foto zdroj: Always Platinum

Populární články

Kategorie

Rubriky

Související články

Lifestyle

Moser strom v hotelu Mandarin Oriental

Křišťál Moser se letos poprvé ukazuje v novém kabátě. V rámci re-brandingu značky představila...

LifestyleMódaMódní trendyNákupy

Připravte se na období večírků a plesů se značkou Reserved

Reserved vítá sezónu vánočních večírků a novoročních plesů s capsule kolekcí, která...

LifestyleSpolečnost

Těhotná Petra Němcová na obálce lednové Vogue CS

Modelka, filantropka a ambasadorka udržitelného životního stylu Petra Němcová krátce před porodem...

CestováníLifestyle

Přijďte otevřít novou sezónu na Dolní Moravě

Oslavte první jízdu lyžařské sezóny na Dolní Moravě. Grand Opening 2019, tedy...