Úvod Osobnosti Celebrity Eva Pilarová, její nejmilejší hosté a padesátiletá „Láska nebeská“
CelebrityKultura

Eva Pilarová, její nejmilejší hosté a padesátiletá „Láska nebeská“

12

V Divadle Hybernia se 30. listopadu uskuteční předvánoční galakoncert české královny swingu – Evy Pilarové. Ta si na tento speciální večer přizve několik velmi zajímavých hostů.

Na otázku, jací hosté na jejím galevečeru vystoupí, odpovídá Eva takto: „S Vojtou Dykem a Matějem Ruppertem jsem už několikrát zpívala, proto se na ně opět moc těším. Jsem nadšená nejen jejich krásnými hlasy a profesionálním přístupem, ale i energií, kterou do zpěvu vkládají. Je to pro mě vždycky velmi inspirativní. Dalším mým oblíbencem je Petr Vondráček. Říkám o něm, že je „tři v jednom“: výborně zpívá, bravurně hraje na piano a ještě koncert skvěle odmoderuje. Ten na mém vánočním koncertu nesmí chybět! S americkým zpěvákem Lee Andrew Davisonem si anglicky zazpívám překrásnou skladbu I left my heart in San Francisco a duet se sólistou Státní opery Praha Milanem Bürgerem bude pro diváky překvapením. Aby byl výčet hostů úplný, musím ještě dodat, že mě bude doprovázet kapela Víta Fialy a skupina Lokomotiva a dalším milý hostem bude pěvecký sbor Sedmihlásek.“

Společně si během večera připomenou největší Eviny hity, Vojta Dyk nahradí Karla Gotta ve slavném duetu a s Matějem Ruppertem Eva zavzpomíná na Waldemara Matušku a jeho nejznámější píseň Láska nebeská, která letos slaví úžasných padesát let. Eva také slibuje zazpívat několik vánočních melodií a koled. Program tedy zřejmě bude velmi bohatý.

Chcete-li si zpříjemnit středeční večer a získat tak bohatý kulturní zážitek, navštivte Divadlo Hybernia. Vstupenky jsou v prodeji na pokladně divadla, či v sítích Ticketportal a Ticketpro.

Populární články

Kategorie

Rubriky

Související články

KnihyKultura

Za autorem veselých knížek

… jsme se rozjeli do pražských Radlic. U vizitky Vratislav Ebr, předseda...

KulturaUměníVýstavy

V ateliéru Bohunky Waageové

Tato talentovaná malířka mazlivého jména není našim čtenářům neznámá. Rozhovor s ní jsme...

HudbaKnihyKultura

Napsal písňový text i na tácek od piva

Potkali jsme se před krátkým časem u příležitosti křtu monografie kreslíře-humoristy Slávy...

KnihyKulturaTéma dne

…a Slova mají křídla

Před krátkým časem se v jedné z pražských bohémských kaváren konal již...