Úvod Lifestyle Český trh obohacen o novou přírodní kosmetiku a BIO kosmetiku
LifestyleTipy DÁMY

Český trh obohacen o novou přírodní kosmetiku a BIO kosmetiku

9

Nabídka na našem trhu se rozšířila o nové značky certifikované přírodní kosmetiky a BIO kosmetiky z Itálie a Francie.

Česká společnost Cosmetica Natura se rozhodla na český trh dovážet tři nové značky přírodní a biokosmetiky: ARGITAL, Douces Angevines, Omoyé a Sommital. „Každá z nich je výjimečná, každá má svoji osobitou filosofii a všechny spojuje stejný cíl: zdravá, čistá a účinná přírodní kosmetika, která obnovuje přirozené funkce pokožky a dává jí impuls k vlastní regeneraci,” říká Milena Rothbauerová ze společnosti Cosmetica Natura.

ARGITAL

ARGITAL je italská značka přírodní kosmetiky na bázi zeleného jílu. Zelený jíl je to, co ji činí tak vzácnou a zajímavou. Právě tento zelený jíl mořského původu a léčivé rostliny s certifikací Demeter spolu s antroposofickým přístupem podle Rudolfa Steinera tvoří základ této kosmetiky. Účinnost jednotlivých složek je umocňována procesem tzv. „dynamizace“. Zakladatelem firmy a zároveň i jejím duchovním otcem je biolog Dott. Giuseppe Ferraro.

Součástí kosmetiky ARGITAL je i šetrná dětská BIO kosmetika pro komplexní péči o jemnou pleť miminek i přípravky na různé kožní problémy. Firma je oceňována nejen u nás v Evropě, ale i jinde na světě – například v USA nebo Číně. Navíc má certifikaci BDIH pro přírodní kosmetiku a BIO řada též ochrannou známku ICEA.

Douces Angevines

Tato prestižní francouzská značka kosmetiky se naopak prezentuje jako značka s vřelým vztahem k rostlinám, hlubokým pochopením jejich až magických účinků a poznatků moderní vědy. To vše spolu s tradičními řemeslnými postupy středověkých bylinkářek, ruční výrobou a využitím přírodních energií Slunce a Měsíce ji tvoří.

Přináší zcela nový typ produktu, takzvané Cosmeto-Fluids® neboli Kosmetické fluidy. Jsou to speciální směsi za studena lisovaných rostlinných olejů, přírodních esencí z citrusových plodů, květinových extraktů, pryskyřic, dynamizovaných macerátů a čerstvých rostlin. Jsou blízké lidskému organismu a oleje v nich obsažené jsou perfektně přizpůsobeny pokožce, takže jsou pro ni opravdovým blahem. Pokožka může dýchat, přirozeně se regeneruje a necítí se ucpaná. Jsou vysoce koncentrované, neobsahují vodu a podíl biosložek z jejich celkového složení je 95 – 100%. Dětská řada je 100% BIO!

Podobně jako ARGITAL i značka Douces Angevines má certifikaci. Tentokrát jsou to však certifikáty Cosmebio a Ecocert. Všechny produkty jsou k dostání v luxusních evropských buticích nebo v BIO kosmetických salonech.

Omoyé a Sommital

Do třetice všeho dobrého přichází se svými novinkami další francouzská luxusní kosmetika Omoyé a Sommital. Jejím principem je tradiční africká receptura stará 3 tisíce let, kterou si předávaly domorodé ženy z pokolení na pokolení a moderní laboratoř pro zkoumání souvislostí v oblasti péče o pokožku a léčení různých kožních problémů. Nabízí BIO kosmetiku té nejvyšší kvality, s nádhernými smyslnými vůněmi a až neuvěřitelnými revitalizačními a omlazujícími účinky, které vychází ze spojení 25 afrických rostlin.

I tato kosmetika získala certifikát přírodní kosmetiky Cosmebio a též BIO certifikát od společnosti Ecocert.

 

V případě, že vás tyto nové produkty ve světě přírodní a BIO kosmetiky zaujaly, můžete si je objednat v internetovém obchodě www.CosmeticaNatura.cz.

 

Zdroj: bio-info.cz

Foto zdroj: bio-info.cz

Populární články

Kategorie

Rubriky

Související články

Lifestyle

Moser strom v hotelu Mandarin Oriental

Křišťál Moser se letos poprvé ukazuje v novém kabátě. V rámci re-brandingu značky představila...

LifestyleMódaMódní trendyNákupy

Připravte se na období večírků a plesů se značkou Reserved

Reserved vítá sezónu vánočních večírků a novoročních plesů s capsule kolekcí, která...

LifestyleSpolečnost

Těhotná Petra Němcová na obálce lednové Vogue CS

Modelka, filantropka a ambasadorka udržitelného životního stylu Petra Němcová krátce před porodem...

CestováníLifestyle

Přijďte otevřít novou sezónu na Dolní Moravě

Oslavte první jízdu lyžařské sezóny na Dolní Moravě. Grand Opening 2019, tedy...