Úvod Móda Jste fanouškem recyklování a zároveň milujete módu? Přinášíme Vám naprostý hit, který sloučí obě Vaše záliby v jednu…kabelku!
Móda

Jste fanouškem recyklování a zároveň milujete módu? Přinášíme Vám naprostý hit, který sloučí obě Vaše záliby v jednu…kabelku!

12
Kabelka Ricefield - orange, 690 Kč

Recyklované materiály dávnou nejsou výsadou balících materiálů, pet lahví či toaletního papíru. Kolekce Ricefield dokazuje, že recyklovat je možné i v módě. Na internetovém portálu www.flamingopark.cz či v kamenném obchodě se stejným jménem v Truhlářské ulici v Praze můžete od 1. 12. koupit třeba kabelku nebo peněženku. V lepším případě samozřejmě oboje, aby Vám vaše nové úlovky skvěle ladily. Tedy ne designem, ale materiálem. Každý potisk je totiž zcela jiný.

Značka Flamingopark má česko-australské kořeny. Jejím zakladatelem byl pár Martina a Andrew, kteří chtěli mezi české zákazníky přinést něco nového, originálního a zároveň cenově dostupného, a to především šperky a jiné módní doplňky. Charakteristikou jejich podnikání je zejména fakt, že nespolupracují s velkými výrobci ani nevyrábí v továrnách. Spolupracují s umělci, designéry a řemeslníky, kteří vyrábí naprosté unikáty.  Každý výrobek je označen labelem Flamingopark, který má zaručovat punc kvality a zároveň značit otevřený přístup k životu. Ke každému z nich mají výrobci osobitý vztah.

Není třeba se obávat, že z kabelky vypadne psí granule. Veškeré pytle určené k recyklaci se důkladně desinfikují. Po jejich rozpárání se vystřihnou pouze nepoškozené díly, se kterými se následně dále pracuje. To zaručuje jedinečnost každé položky z kolekce.

Peněženka Ricefield - kiwi, 680 Kč

Martina Gižová ze společnosti Flamingopark ke kolekci dodává: „Kolekce Ricefield je šetrná k přírodě, navíc přispívá k rozšiřování povědomí lidí o problému znečišťování přírodního prostředí.  Majitelky těchto tašek a peněženek dávají okolí jasně najevo svůj postoj, použité rýžové pytle dostávají další funkci a nové produkty získávají nový životní příběh.“

Za kabelku zaplatíte 690 Kč, kosmetická taštička stojí 280 Kč a peněženka vás vyjde na 680 Kč. Je jasné, že s kabelkou Ricefield se v šedočerném chumlu zimních kabátů zaručeně neztratíte.
 
 
 
 
    Zdroj fotografií: www.flamingopark.cz

Populární články

Kategorie

Rubriky

Související články

MódaSpolečnostTéma dne

Maestro Žorž Rovalis v Praze

Holiči a kadeřníci, vizážisté, filmaři a především ženy a dívky, toužící státi...

MódaMódní trendyNákupy

Elegantní i poslední den v roce

23Konec roku je ve znamení oslav a šampaňského. Všechny ženy touží po...

LifestyleMódaMódní trendyNákupy

Připravte se na období večírků a plesů se značkou Reserved

Reserved vítá sezónu vánočních večírků a novoročních plesů s capsule kolekcí, která...

MódaMódní trendyNákupy

Buďte stylová! I v zimě!

Do zimního období je třeba vstoupit stylově. Ať už v ležérním outfitu,...