Úvod Osobnosti Celebrity Křest kolekce hodinek PRIM se nesla ve třpytu hvězd na druhou
CelebritySpolečnost

Křest kolekce hodinek PRIM se nesla ve třpytu hvězd na druhou

13

Jitka Nováčková

Motiv hvězd se stal ústředním symbolem limitované kolekce hodinek PRIM. Slavnostní křest proběhl 5. prosince v pražském Silwer Café Baru. Akce se zůčastnila řada známých tváří, zejména držitelky titulů Česká Miss či Miss ČR. V roli moderátora se blýskl herec a velký milovník hodinek Otakar Brousek mladší.

Limitovaná kolekce hodinek je speciálně určena  finalistkám České Miss 2012, protože představují paralelu pro hledání krásy v jednotlivých českých krajích. Česká Miss 2011 Jitka Nováčková se úspěšně zhostila role kmotry kolekce Souhvězdí. Na jejím zápěstí se tak blýskal model Jižní Ryba, určený pro Jihomoravský kraj, odkud kráska pochází.

Otakar Brousek

K práci na nových modelech hodinek si firma přizvala nejznámějšího českého astrologa Petra Messanyho. Ten přiřadil ke každému kraji České republiky souhvězdí, jež dané území nejlépe charakterizuje. Z každého kraje tak vybral nejkrásnější a nejtypičtější symboly. Na jejich základě pak ke každému z nich přiřadil souhvězdí, v jehož příběhu se objevují společné rysy.

Společnost MPM Quality, pod níž spadá značka PRIM, lpí  na české řemeslné tradici. Nemohla tedy opomenout spolupráci s tradiční českou společností Preciosa, předním producentem broušeného skla. Ta pro hvězdy v souhvězdí hodinek použila speciální kulaté broušené kameny Chaton.

Křest kolekce

 

Populární články

Kategorie

Rubriky

Související články

SpolečnostUmění

Za jedinečnou krásou vitráží…

…  se můžeme vydat koncem měsíce září na Karlovarsko, do obce Lubenec...

DivadloHudbaKnihySpolečnostUmění

Ocenění nositelů dobré nálady

V mediální smršti kolem letošního ročníku Thálie, udělované od roku 1994 Hereckou asociací...

Společnost

Neuvěřitelná výdrž Jiřího Suchého

V roce 1931 u nás ještě vládl jako prezident Tomáš Garrigue Masaryk, v Duchcově...

Společnost

Knížka plná srandy do podmračených časů

Před krátkým časem vyšel jedinečný paperback, plný legrace, psiny nebo srandy, chcete-li....