Úvod Společnost Chcete znát svůj zdravotní stav? … vyzkoušejte diagnostické metody nové doby
Společnost

Chcete znát svůj zdravotní stav? … vyzkoušejte diagnostické metody nové doby

7

Dnes bych vám ráda představila dvě diagnostické metody, které považuji za velice přínosné. Jsou bezbolestné a pokud najdete skutečného odborníka v daném oboru, mohou Vám pomoci odhalit i zárodky různých onemocnění dřív, než propuknou, takže se mnohem snáze odstraní. Jedná se o diagnózu z oční duhovky – irisdiagnostiku a diagnózu pomocí vysoce specializovaného přístroje typu Oberon.

Úvodem

Dočetla jsem se, že zjednodušeně řečeno v našem těle jsou základní energetická centra (též čakry), vedlejší energetická centra, energetické dráhy a možná další. Na těchto drahách se nacházejí orgány našeho těla nebo možná lépe řečeno dráhy prochází jednotlivými orgány. Každý orgán i dráha má určitou svoji energii, když je v pořádku a nebo jinou, když v pořádku není a tyto energie jsou specifické při různých patologických stavech.

Irisdiagnostika

neboli diagnostika z oční duhovky (=iris) je založena na tom, že stav jednotlivých orgánů se díky těmto drahám, které mají svá zakončení i v oku, promítá právě tam. Proto lze vyčíst stav vnitřních orgánů a další s tím související diagnózu. Pěkný obrázek, kde je v oku obraz jakého orgánu, lze najít např. v knize Ing. Jiřího Janči, CSc. (1924-2005), světoznámého terapeuta alternativní medicíny „Alternativní medicína“  s podtitulem „Komplexní prevence a léčba přírodními prostředky“. Jak takové vyšetření může probíhat, popíšu na příkladu vlastní zkušenosti. Člověk, který dělá diagnostiku z oční duhovky vám řekně, abyste oko vykulili a posvítí vám do něho. Zakreslí si to, co je třeba, což trvá asi 5 minut, a pak vám připraví diagnostický rozbor. Toto je jeden způsob, možná je jich více, každý může mít vlastní specifický postup.

Diagnóza pomocí přístoje typu Oberon

Přístroje typu Oberon byly vytvořeny v Německu a jsou výsledkem zkušeností a znalostí z dávných dob ve spojení s nejnovějšími poznatky současné vědy. Podle mých informací tak, jak jsem je pochopila, jde o propojení poznatků z oblasti čínské medicíny, ajurvédské (indické medicíny), principy systému nelineární analýzy NLS (Non Linear Analysis System), který byl iniciován Nikolou Teslou, kvantové fyziky a kybernetiky. Výsledkem je přístroj, který zjednodušeně řečeno snímá pomocí čidel dotýkajících se vašeho těla energetické vyzařování vašich orgánů a jejich vzájemných působení a porovnává je s vyzařováním v databázi, kde jsou uloženy grafy jednotlivých stavů jak zdravých orgánů, tak i stavů patologických. Pokud dojte k rezonanci vašeho orgánu s nějakým stavem tohoto orgánu uloženým v databázi, stačí se podívat, co tento stav znamená. Buď rezonuje se zdravým stavem, nebo s některým z poškozených, tedy určitou chorobou. Některé přístroje snímají energetické vibrace vašeho těla pomocí sluchátek, jiné z plosky nohy a z dlaní – v rukách držíte tyčinky. Možná jsou i jiné typy, ale vyzkoušela jsem pouze tyto dva.

Obě metody jak irisdiagnostiku, tak diagnózu pomocí přístroje Oberon jsem absolvovala a výsledky se v zásadě nelišily, jen výsledky irisdiagnostiky v mém případě byly podrobnější.

Dovoluji si podotknout, že toto není odborný článek. Účelem je informovat o existenci těchto metod, jejich výsledku na sobě. Případné zájemce o podrobnější informace odkážu na internet, kde je možno najít mnoho různých odkazů. Pokud se týká Oberonu, doporučovala bych pro informace, jak se říká z první ruky, obrátit se přímo na výrobce.

Pokud Vás článek zaujal, či máte vlastní zkušenosti a chcete se s námi o vaše zkušenosti či názory podělit, napište nám

Foto: archiv redakce

Populární články

Kategorie

Rubriky

Související články

SpolečnostUmění

Za jedinečnou krásou vitráží…

…  se můžeme vydat koncem měsíce září na Karlovarsko, do obce Lubenec...

DivadloHudbaKnihySpolečnostUmění

Ocenění nositelů dobré nálady

V mediální smršti kolem letošního ročníku Thálie, udělované od roku 1994 Hereckou asociací...

Společnost

Neuvěřitelná výdrž Jiřího Suchého

V roce 1931 u nás ještě vládl jako prezident Tomáš Garrigue Masaryk, v Duchcově...

Společnost

Knížka plná srandy do podmračených časů

Před krátkým časem vyšel jedinečný paperback, plný legrace, psiny nebo srandy, chcete-li....