Úvod Lifestyle Jak nejlépe zregenerovat tělo? Thajskou masáží!
LifestyleTipy DÁMY

Jak nejlépe zregenerovat tělo? Thajskou masáží!

12

Léto je neodmyslitelně spjato s obdobím, kdy si každý z nás dopřává zaslouženou dovolenou. Vedle sbírání nových zážitků, které většina z nás nasává na zahraničních dovolených, toužíme po pořádné relaxaci a regeneraci celého našeho přepracovaného těla. Někomu stačí dlouhé vyspávání, vytoužené klidné večery při čtení knih oblíbených autorů, jiní obnovu svého těla svěří do rukou odborníků. Ty vyhledávají ať už v lázních, wellness centrech nebo jako součást nadstandardních služeb luxusních dovolených. Zejména masáže patří k nejvyhledávanějším pomocníkům, kteří dokáží vzpružit nejen tělo, ale také mysl.

Dobře provedená masáž dokáže divy. Její efektivita jde ruku v ruce s profesionalitou masérů. V současné době  roste zájem o pravé thajské masáže. Jemné ruce terapeutek a příjemné prostředí studia by měly zájemcům o masáž zprostředkovat most do jiného světa. Takové místo by v nich mělo vyvolat pocit, že se nacházejí daleko od každodenních povinností. Mělo by je zaplavit představami o blankytně modrém moři, jež omílá nedaleký břeh, a o vysokých kokosových palmách.

Toužíte-li po opravdovém uvolnění všech svalů a mysli, navštívením pravé thajské masáže toho zajisté dosáhnete. Salóny Tawan poskytují služby profesionálně vyškolených masérek. Ty nabízejí spojení bohatých zkušeností, pokory a snahy, aby zákazníkům představily maximum svého umění. Společnost jako jedna z mála v Česku zaměstnává masérky přímo z Thajska. Mezi nejvyhledávanější služby se v salónech Tawan řadí antistresová masáž pomocí čerstvých bylinek, thajských mastí a akupresurních technik.  Dále za vyzkoušení stojí mimořádně hýčkající procedura Kokosový sen a jako zvláštnost masáž nahřátými golfovými míčky a horkým olejem, jež perfektně uvolní svalové napětí.

Salóny Tawan najdete v  Praze, Karlových Varech, Mladé Boleslavi, Brně, Hluboké nad Vltavou a Špindlerově Mlýně. Jelikož začíná golfová sezóna, procedury společnosti lze vyzkoušet na golfu na Konopišti nebo Mladé Boleslavi.

Populární články

Kategorie

Rubriky

Související články

Lifestyle

Moser strom v hotelu Mandarin Oriental

Křišťál Moser se letos poprvé ukazuje v novém kabátě. V rámci re-brandingu značky představila...

LifestyleMódaMódní trendyNákupy

Připravte se na období večírků a plesů se značkou Reserved

Reserved vítá sezónu vánočních večírků a novoročních plesů s capsule kolekcí, která...

LifestyleSpolečnost

Těhotná Petra Němcová na obálce lednové Vogue CS

Modelka, filantropka a ambasadorka udržitelného životního stylu Petra Němcová krátce před porodem...

CestováníLifestyle

Přijďte otevřít novou sezónu na Dolní Moravě

Oslavte první jízdu lyžařské sezóny na Dolní Moravě. Grand Opening 2019, tedy...