Úvod Společnost Dámy, pozor! Byl otevřen nový butik Obsession
Společnost

Dámy, pozor! Byl otevřen nový butik Obsession

8

Dámy, milujete luxusní zboží? Pokud ano, určitě jste alespoň jednou zavítaly do multibrandového butiku Obsession. Dávejte pozor! Hned naproti němu, přesněji na pražské adrese Maiselova 16, od července můžete hřešit v prostorách nového bratříčka. Honosný obchůdek, nesoucí název Obsession 2…..Furs, shoes and accessories, uchvátí zejména milovnice kožešin, obuvi a módních doplňků. V jeho nabídce dominují tři značky, a to Marco Varni, Gianvito Rossi a Rosantica.

První ze jmenovaných značek osloví ty, které milují kvalitní kožešinové zboží. Marco Varni je přináší v dokonalém propojení s moderními střihy a inovativním přístupem. Pečlivě zpracované kožichy v mnoha modelech a odstínech zahrnují králíka, lišku, rysa, činčilu, norka, ale také vzácného sobola, jehož kůže se vyvažuje cenou zlata. Hřejivé kabátky, paletka či dlouhé pláště nejdete v trendy i klasických odstínech, třeba perleťové, tyrkysové, černé, tmavě hnědé, bílé či fialové.

Ženy, jejichž vášeň představují boty všech výšek, tvarů a odstínů,  zajisté vědí, že značka Gianvito Rossi patří synovi známého italského obuvníka Sergia Rossiho. Jeho kolekce na nadcházející podzim a zimu se pyšní trendy kousky. Na své nové majitelky tak čekají lodičky a kotníková obuv s dominantními prvky, jako je krajka, ozdobné metalické cvočky a výstřední střapce. Důraz na kreativní eleganci a estetické linie opticky prodlužuje postavu.

Italská značka Rosantica, pod vedením kreativní ředitelky Michely Panero, sází na tradiční výrobu šperků, čímž vzdává hold odkazu italského šperkařství. Technika, kterou značka využívá, vznikla před mnoha staletími. Zákaznice si mohou být jisté, že zakoupí jedinečný kousek. Každý šperk od Rosantiky je totiž originál a najít dva identické kousky by mělo být nemožné. V nabídce naleznete ozdoby, na jejichž výrobu byly použity především přírodní drahokamy a polodrahokamy.

Populární články

Kategorie

Rubriky

Související články

SpolečnostUmění

Za jedinečnou krásou vitráží…

…  se můžeme vydat koncem měsíce září na Karlovarsko, do obce Lubenec...

DivadloHudbaKnihySpolečnostUmění

Ocenění nositelů dobré nálady

V mediální smršti kolem letošního ročníku Thálie, udělované od roku 1994 Hereckou asociací...

Společnost

Neuvěřitelná výdrž Jiřího Suchého

V roce 1931 u nás ještě vládl jako prezident Tomáš Garrigue Masaryk, v Duchcově...

Společnost

Knížka plná srandy do podmračených časů

Před krátkým časem vyšel jedinečný paperback, plný legrace, psiny nebo srandy, chcete-li....