Úvod Časopisy DÁMA magazín Nové číslo časopisu DÁMA podzim 2012
DÁMA magazín

Nové číslo časopisu DÁMA podzim 2012

9

V tomto čísle se můžete dočíst co je v módě, šaty, boty, kabelky, hodinky, přestavujeme vám zlatnického mistra Davida G. Hrubce a jeho šperky, které nosí celebrity na nejslavnějších večírcích, přinášíme rozhovor s kytarovým virtuózem Lubomírem Brabcem, který mohl být i slavný sportovec, s Klaudií Marčekovou, ženou, na jejíž vizitce najdete jak kadeřnictví, tak i vizážistiku, styling a butik, a která dokáže člověka odhadnout, aby mu navrhnla vzhled, který se pro něho hodí. Má dokonce kořeny v rodině T.G.M. V časopise se též dozvíte o různých kosmetických přípravcích, o líčení, o bydlení a cestování, které můžete podniknout, představujeme další automobily, tipy na čtení, atd. Najdete zde i pozvánku na dosud největší koncert Společná věc, kde uslyšíte nejen tóny prastarého hudebního nástroje Vodnářského zvonu, ale též hosty – špičkové umělce ve svém oboru.

Můžete se podívat na obsah, či si časopis prolistovat.

Obsah

7 soutěž
Silně návyková, taková je vůně Halloween, a může být vaše!

10 módní vychytávky
V kurzu jsou kožešiny, kůže a zvířecí motivy
Nosí se krátké kozačky na pevném podpatku nebo klínku se zaoblenou špičkou

12 luxury
Ženám se líbí třpytivé věci a blýskat se můžou i hodinky, nabízíme vám malou ochutnávku

18 osobnost
Kytarový virtuos Lubomír Brabec je jedničky ve svém oboru a je požitek slyšet ho hrát. Nicméně, mohl být i známý sportovec. Jaké byly jeho cesty osudu?

28 móda
Pokud ještě nevíte, v čem prožít podzimní dny, připravili jsme pro vás tipy, co navrhly známé módní domy a co najdete právě teď v obchodech a značkových buticích. Výjimkou není ani spodní prádlo, a to je nyní hodně krajkové

40 interview
Tentokrát jsme navštívili „továrnu na krásno“ Claudie Marčekové, je známou vizážiskou a jejím posláním i prací je dělat ženy krásnými a vytvořit jim image osobnosti. Že jak se to dělá?

46 beauty
Podzimu vládně fialová, jednoznačně v líčení, a tak vám ukážeme čím ho dosáhnete i vy. Samozřejmě v kosmetické rubrice najdete poslední novinky pro péči o pleť, vlasy a čím se navonět do sychravého rána

52 krása a zdraví
Tajemství krásy se po staletí dobře střežilo, vždyť která žena by nechtěla „zatahat za vlasy“ čas, aby hodil zpátečku? Dnes je tomu jinak. Elixírů krásy a mládí je mnoho, ale jak se v nich vyznat? Pokusili jsme se některé sepsat a odhalit jejich tajemství.

60 zdraví & krása
Skalpel nebo jehlu? Řešíte vrásky, ale nechce se vám na plastiku, protože se bojíte nebo vám to nedovolí zdraví. Jenže vy chcete vypadat dobře ve třiceti i padesáti.

62 šperky
Víte, že i šperky a drahé klenoty podléhají trendům? I ony mají svůj diktát módy v barvách, tvarech, použitém kovu či drahých kamenech. A víte, který šperk má hodnotu a lze jej považovat za investici? Připravili jsme vám malou ochutnávku ze světa šperků.

68 haute joaillerie
Tak jako haute couture, existuje i haute joaillerie, tedy vysoké klenotnictví. A tomuto „oboru“ se věnují zejména věhlasné klenotnické domy. Vychutnejte si malý styling z dílny Cartier.

72 exkluzivně
Šperkař David G. Hrubec se z Ameriky přistěhoval do Prahy jen nedávno. Odjel tam v patnácti, tam se stal zlatníkem a tam tvořil skvosty, které nosí slavné celebrity na těch nejslavnějších večírcích a udíleních oscarů. Tady v novém domově vytvořil něžnou kolekci z perel biwa po názvem Primavera.

78 bydlení & dekor
Bytová designéra Pavla Kirschner nejraději zařizuje bydlení na zakázku, přičemž dostane volnou roku.  Tentokrát zadání znělo: chci něco bláznivého

82 móda pro vaši garáž
Otestovali jsme Hyundai i30, Renault Fluence a Passat CC, náš dojem může být pro vás rozhodující.

86 cestování & dovolená
Až se budete rozhodovat, kam na dovolenou, vyberte si buď Zlatý ostrov nebo poznávejte Sinajské kontrasty

[book id=’18‘ /]

Populární články

Kategorie

Rubriky

Související články

ČasopisyDÁMA magazínLuxusŠperky

Náramek ve tvaru šroubu? Proč ne?

3. dubna 2017 představí Cartier na Salone del Mobile v Miláně nový náramek...

DÁMA magazín

Vyhlašujeme vítěze soutěží z prosincové DÁMY

Prosincové vydání tabletového magazínu DÁMA přineslo hned dvě soutěže. Čtenářky soutěžily o luxusní...

DÁMA magazín

Vydali jsme prosincovou DÁMU pro váš tablet!

Milé čtenářky, to nám ale přituhuje! Hlavní módní trendy pro letošní zimu,...

DÁMA magazín

Stahujte nové vydání tabletové DÁMY!

Podzimní číslo luxusního ženského magazínu DÁMA je připravené ke stažení do vašeho...