Úvod Kultura Pozvánka na koncert Společná věc v Betlémské kapli
Kultura

Pozvánka na koncert Společná věc v Betlémské kapli

4

Zveme vás na koncert Společná věc, který se uskuteční 4.10.2013 v 19:00 hodin, v Praze, Betlémské kapli, v aule Českého vysokého učení technického, Betlémské nám. 4. Tomáš Pfeiffer rozezní výjimečný nástroj – Vodnářský zvon ve spojení s unikátní velkoplošnou parabolickou projekcí. V letošním roce probíhá již sedmý ročník koncertů. Program se pravidelně obměňuje, takže se posluchači mají vždy na co těšit. Koncert je členěn do jednotlivých skladeb. Návštěvníky čeká souznění zvonů Vodnářského a zvonu Zikmunda chrámu sv. Víta, záběry majestátní přírody vysokých hor, skladba Chaos doprovázená projekcí fraktálů je ukázkou krásy, barevnosti, řádu geometrie a matematiky a další. Na závěr uvidíte nádherné záběry vesmíru, vedoucí k zamyšlení nad hloubkou prostoru a tajemným řádem světa.

Koncert Společná věc je propojením dávnověkého nástroje s nejmodernější technikou, tvoříc tak most mezi věky. Pokud budete chtít zažít jedinečný kulturní zážitek, jste srdečně zváni.

Vstupenky lze zakoupit v e-shopu na www.dub.cz, v prodejních místech sítě TICKET ART po celé ČR, www.ticketart.cz, rezervace@ticket-art.cz, v prodejně Zdravé žití U tří růží, Soukenická 21, tel.: 222 318 726. Další informace jsou k dispozici na www.dub.cz nebo na tel.: 603 723 713.

Populární články

Kategorie

Rubriky

Související články

KnihyKultura

Za autorem veselých knížek

… jsme se rozjeli do pražských Radlic. U vizitky Vratislav Ebr, předseda...

KulturaUměníVýstavy

V ateliéru Bohunky Waageové

Tato talentovaná malířka mazlivého jména není našim čtenářům neznámá. Rozhovor s ní jsme...

HudbaKnihyKultura

Napsal písňový text i na tácek od piva

Potkali jsme se před krátkým časem u příležitosti křtu monografie kreslíře-humoristy Slávy...

KnihyKulturaTéma dne

…a Slova mají křídla

Před krátkým časem se v jedné z pražských bohémských kaváren konal již...