Úvod Lifestyle Bydlení Španělské dekorační látky Grupo Lamadrid v Česku
BydleníTipy DÁMY

Španělské dekorační látky Grupo Lamadrid v Česku

36

Filosofií designérského studia Comeinterior je vytvářet ucelené návrhy soukromých a komerčních interiérů, ale zároveň nabízet českým klientům nábytek, svítidla, tapety, závěsy a dekorační látky excelentních světových značek. Comeinterior zastupuje také proslulou španělskou skupinu Grupo Lamadrid.
Comeinterior_LM_Guell_AmbarTa sdružuje dvě hlavní značky Güell Lamadrid a Les Créations de la Maison, jež vyrábějí čarokrásné potahové látky. Ať už jsou použity na čalounění sedacího nábytku, potahování polštářů či výrobu elegantních závěsů, stanou se pravou perlou každého interiéru. Moderního i klasického.
Jednotlivé kolekce dekoračních a potahových látek od značek Güell Lamadrid a Les Créations de la Maison spolu výborně komunikují, doplňují se a dají se vzájemně kombinovat. Široká škála barev, tisků a vzorů v kolekcích Güell Lamadrid zvýrazní a vyzdvihují tlumenější pruhy, kostky i jednobarevné látky luxusních kolekcí značky Les Créations de la Maison. Fakt, že některé kolekce mají pořadové číslo II. svědčí o tom, že jde o velmi populární dekorační látky nádherných designů. V nich se snoubí kromě vzhledu také kvalita provedení, příznivá cena a vysoký bezpečnostní standard. Látky jsou odolné proti požáru.

Oblékněte svůj interiér do nového

V případě dekoračních tkanin pro čalounění, závěsy a potahy musí být z čeho vybírat. Značka Güell Lamadrid vás možná naláká na měkoučké a elegantní samety z kolekce Charlot, pomocí nichž lze vytvořit čalounění a dekorace v retro stylu. V kolekci Midhight najdete damašky s půvabnými květinovými obrazci vystupujícími v plastických proužcích z podkladové látky. Tyrkys na bílé, zlatá a lila na krémové barvě. Florální motivy můžete zkombinovat s pruhy z téže kolekce.
Designový zážitek a hlavně trvanlivý potahový materiál vhodný i na velmi zatěžovaný sedací nábytek přinášejí syntetické kůže z kolekce Music hall. Oficiálnější ráz hodící se především do komerčních či velmi moderních prostor pak nabízejí tkaniny z kolekce Denmark se svými šik odstíny šedivé, fialové.
Jako magnet na oči působí látky z kolekce Kingdom, do které můžete kompletně obléci svůj obývací pokoj. Geometrické až kubistické vzory v černé na tmavě šedé vystoupí výrazně na čalounění pohovky, se kterou vzorně ladí stříbřitě bílé těžké závěsy od stropu po podlahu, jež zdobí geometrické vzory ve zlatavě žluté. 

Kostky a pruhy

Svého pokračování se v produkci druhé ze značek Les Création de la maison dočkala kolekce Gentleman II. Svůdné, trendy, sofistikované a přitom klasické – jako pravý gentleman. To jsou tkaniny výrazné struktury z měkkého vlákna s vlasem, tzv. žinilky. Lněné látky s drobnými proužky či látky bez vzoru jsou skvělé pro kombinace s kostkami a květinami v kolekci Smart & Casual. Damaškovým látkám kralují béžová, šedá, krémová a hnědá.
Na stoprocentně lněnou bázi jsou pomocí sprejování tištěné široké pruhy v kolekci Bohemia. Své „dvojky“ se dočkala také proslavená kolekce Rolling Stone II. Zahrnuje tkaniny ve výrazné žlutohnědé, modré, šedé
a červené s jasně vystupující strukturou tkaní. 

 Více nformací na: www.comeinterior.cz

Populární články

Související články

BydleníLifestyleLuxus

Designové doplňky Moser nově v exkluzivním zastoupení multibrandového butiku The Store

Multibrandový butik The Store rozšiřuje své portfolio luxusních světových značek a přináší...

BydleníLifestyle

Louis Vuitton parfém pro váš domov

Cestování je stálé téma v srdci značky Louis Vuitton – již od jejích...

BydleníLifestyleVýstavy

Jak se dělá vintage interiér?

Co by byl domov bez zařízení a vybavení, ve kterém se člověk cítí...

BydleníLifestyle

Cartier zdobí i interiéry

Příběh vzniku interiérových doplňků značky Cartier se začal psát ve stejné době,...