Úvod Móda Nové účesy od Libora Šuly
MódaNávrháři

Nové účesy od Libora Šuly

9

Nová kolekce 2015 studia Libor Šula The Salon je inspirovaná ženou, která je konstruktivní. Ženou, která přesně ví, co chce, co jí sluší, a co s tím, jak vypadá, může dokázat.
Kolekce CONSTRUCTIVIST, to jsou čtyři ikony, které se prolínají pouze náladou a nechtějí dát příliš velký prostor fantazii. Představují stěžejní linku, nezbytnou při interpretaci  a uvedení do běžného života.
Barvy, které jsou pevné, ale ne tupé, poukazují na to, že mohou mít řád a balanc na hraně mezi světlem a tmou. Střihy jsou provedeny s dokonalostí značce Libor Šula The Salon vlastní. Malá změna nastala jen v důrazu na styling. Kombinace produktů si pohrává s vyvážeností striktních a nekompromisních střihů a barev. Struktura, pohyb a mírné nedokonalosti nechávají prostoupit světlo napříč celou kolekcí.

1-glamGLAM
Styl inspirovaný érou 30. let, sestříhaný mírně nad ramena, pouze ve dvou vrstvách,
s minimálním rozdílem. Důraz je kladen na dlouhou patku, která jakoby ani nepatřila k celku. Působí jako doplněk.
Styling: termo-fixační objemový sprej Pli, řada Tecni.Art, L’Oréal Professionnel; silně fixační lak K Laque Noire, Kérastase; kulatý kartáč 34mm, Olivia Garden; fén Parlux.

TECH2-tech
Ostrý a geometrický střih, který svou praktičností a přiznanou rebelií prozradí a vykřičí do světa všechna tajemství a touhy. Díky hluboké a pevné ofině odpovídá tento styl trendu letních festivalů. Mnoho délek a sestříhání od vrcholu hlavy v jemných přechodech odlehčí celkový vzhled.
Styling: objemová pěna Mousse Bouffante, Kérastase; výživný a uhlazující olej Elixir Ultime, Kérastase; fén Parlux; parní žehlička pro ozdravení a uhlazení SteamPod.

3-nounNOUN
Look malé holky, veselé, šťastné a přitom tak dospělé. Střih, ve kterém je cítit mírný rozpor – tenze mezi dlouhými vlasy a svobodou krátkého střihu. Vlasy jsou u této ikony sestříhány postupně od nejdelší , což je patka, přes nejkratší část na temeni. Následně přetéká jako řeka opět do delších vlasů na krku a okolo obličeje. Barva medu a dřeva podtrhuje pocit luxusu
a svobody.
Styling: pěnové tužidlo Full Volume Extra, řada Tecni.Art, L’Oréal Professionnel; termo-fixační objemový sprej Pli, řada Tecni.Art, L’Oréal Professionnel; lak Infinium Lumiere 2, L’Oréal Professionnel; kulatý kartáč 34mm, Olivia Garden; fén Parlux.

NOW4-now
Krátký střih neboli krása žen bez intrik… Odhalená a sebevědomá. Ale jen do té míry, do jaké si budete přát. Plný účes, který je krásný  v mnoha různých délkách, propracovaných detailech a ledabylé eleganci, jenž nesvazuje. Jednolitá barva tmavé čokolády vzbuzuje chuť k dotyku.
Styling: objemový gel před foukáním Forme Fatale, Kérastase; balzám pro specifické zvýraznění Baume Double Je, Kérastase; fén Parlux.

Populární články

Kategorie

Rubriky

Související články

MódaSpolečnostTéma dne

Maestro Žorž Rovalis v Praze

Holiči a kadeřníci, vizážisté, filmaři a především ženy a dívky, toužící státi...

MódaMódní trendyNákupy

Elegantní i poslední den v roce

23Konec roku je ve znamení oslav a šampaňského. Všechny ženy touží po...

LifestyleMódaMódní trendyNákupy

Připravte se na období večírků a plesů se značkou Reserved

Reserved vítá sezónu vánočních večírků a novoročních plesů s capsule kolekcí, která...

MódaMódní trendyNákupy

Buďte stylová! I v zimě!

Do zimního období je třeba vstoupit stylově. Ať už v ležérním outfitu,...