Úvod Hudba Lucie Bílá, Simona Krainová a Karel Gott v rolích sudiček
HudbaKulturaSpolečnost

Lucie Bílá, Simona Krainová a Karel Gott v rolích sudiček

33

Zpěvák Ladislav Bubnár ve středu 14. června představil veřejnosti svůj debutový videoklip k písni SARA. Na honosném křtu nechyběly ani známé osobnosti z českého a slovenského showbyznysu. Kostel Sacre Coeur rozezněly písně Ladislava Bubnára a Lucie Bílé za doprovodu špičkových tanečníků Andreie Merkurieva a Diany Kosarevy.

soliste Narodniho divadla

Ladislav Bubnar

 

 

 

 

 

 

 

 

Celý večer se nesl v duchu romantického videoklipu SARA. Než došlo k samotnému křtu, měli možnost účastnící zhlédnout vystoupení famózních sólistů pražského Národního divadla, světové hvězdy baletu, ale i samba tanečnice. Uvedení videoklipu Ladislava vyvrcholilo po vystoupení populární zpěvačky Lucie Bílé, která se zároveň stala jednou ze sudiček. Neskrývala radost z toho, že může být součástí startu kariéry svého nového kolegy.

Lucie Bila,Karel Gott, Ladislav Bubnar, Simona Krainova

Pozvání stát se součástí křtu přijala i modelka Simona Krainová a Ladislavova kmotra Halina Chobot. Simona nevěděla, co víc než štěstí může přát Ladislavovi, který si prošel trnitou cestou až k vysněnému večeru. Když se účastníci domnívali, že jsou na pódiu všechny tři sudičky, moderátor Leoš Mareš oznámil, že se sestava tří sudiček ještě rozroste a jednoho člena. Nikdo však nečekal, že na pódium vyjde sám mistr Karel Gott. Překvapení a slzy dojetí neskrýval ani ten, kvůli kterému se celá akce uskutečnila.

Ladislav Bubnar

Mistr pochválil talentovaného zpěváka a byl hrdý na to, že uspěl v zahraniční soutěži právě s písní Lady Carneval. „Láďu jsem slyšel zpívat a divím se, že jsem se s ním ještě osobně nesetkal. Jsem pyšný na to, že si vybral moji píseň, se kterou uspěl v zahraniční soutěži,“ řekl Karel Gott. Zpěvákovi ještě popřál hodně úspěchů v branži a štěstí na autory, jaké měl sám.

Lutovska.Leova, Bubnar, FajksovaFoto Ladislav, Mares

Populární články

Související články

Společnost

Hold fotbalové legendě

Nové pražské nakladatelství Vzděláním a sportem k sebevědomí potěšilo (nejen) milovníky bezesporu...

CestováníKulturaVýstavyZaujalo vás

Kam budeme letos cestovat?

Již za pár dní vedou veletrhy HOLIDAY WORLD & REGION WORLD trendy...

Pázdniny na|Zanzibaru nemají chybu
CestováníKulturaZaujalo vás

Dva týdny prázdnin na Zanzibaru

Když přistanete na letišti na Zanzibaru, projdete další kontrolou zavazadel a teprve...

Kultura

Haló, paní Bohunko…

Populární pražská AA-gallery výtvarného umění v Domě u Černohorských na Újezdě je...