Úvod Kultura Křest nového románu Žena v (kon)kurzu od Evy Brabcové
Kultura

Křest nového románu Žena v (kon)kurzu od Evy Brabcové

13

Oblíbená autorka románů pro ženy Eva Brabcová vydává novou knihu Žena v (kon)kurzu. Pokud souhlasíte s názorem, že život ve čtyřiceti nekončí, rozhodně si ji nenechte ujít. Křest humorného románu z edice Kassandra proběhl v pondělí 7. listopadu od 16 hodin v Hemingway baru.

Spisovatelka Eva Brabcová (*1957) dosud vydala 11 knih, například Na slzy nezbyl čas (2001), Vrakoviště lásky (2001), Žena, s.r.o. (2006), Momentálně mladá (2009), I doktor je jen chlap (2010). Kromě psaní románů přispívá do tištěných a internetových časopisů. V knihách nejraději rozvíjí osudy lidí se zajímavým povoláním nebo životním příběhem. Ráda také píše o přírodě, zvířatech a cestování.

Nový román Žena v konkursu líčí život dámy po čtyřicítce s kapkou humoru. Co na tom, že se v tomto věku mnohým narodí první vnoučata a milostný život pomalu skomírá? Přesně takový osud  potká Viktorii, rozvedenou porodní asistentku, kdy jí dcera oznámí své těhotenství. Viktorie se v mžiku ocitne uprostřed bojové zóny, občas přiostřené milostnými peripetiemi. Do jejího života se také pokusí znovu proniknout bývalý manžel. Hlavní hrdinka ale překypuje energií a rozhodnutím se vším se vypořádat. Podporovat ji budou praštěné přítelkyně, které samy bojují se životem. Tak si nakonec Viktorie poradí se vším, dokonce i s drzým zetěm.

Populární články

Kategorie

Rubriky

Související články

Kultura

Beyond Vibrations – neobyčejný balet Národního divadla

Máte rádi balet? Chodíte často do divadla? Máte nyní neobyčejnou možnost vidět...

KnihyKultura

Za autorem veselých knížek

… jsme se rozjeli do pražských Radlic. U vizitky Vratislav Ebr, předseda...

KulturaUměníVýstavy

V ateliéru Bohunky Waageové

Tato talentovaná malířka mazlivého jména není našim čtenářům neznámá. Rozhovor s ní jsme...

HudbaKnihyKultura

Napsal písňový text i na tácek od piva

Potkali jsme se před krátkým časem u příležitosti křtu monografie kreslíře-humoristy Slávy...