Úvod Kultura Česká Miss 2010 Jitka Válková vydává své první CD
KulturaSpolečnost

Česká Miss 2010 Jitka Válková vydává své první CD

8

Láska ke zpívání ze strany Jitky Válkové dnes nikoho nepřekvapí. Konečně se o modelčině talentu můžeme přesvědčit na vlastní uši. 11. listopadu, v den Jitčiných dvacátých narozenin, se na pulty dostane její první CD Země. „Největším dárkem k narozeninám je pro mě mé CD, ze kterého jsem nesmírně nadšená a šťastná. Doufám, že se bude líbit a že z něj mít fanoušci také takovou radost,“ radovala se Česká Miss 2010.

Na prvním CD modelky a zpěvačky v jedné osobě se mezi skladbami nachází duet Love Hurts, který Jitka nazpívala spolu s legendárním zpěvákem Danem McCaffertym ze skupiny Nazareth. „Ještě pořád tomu nemohu uvěřit, strašně moc to pro mě znamená a pořád mi to připadá jako sen, ze kterého se probudím,“ nadšeně uvedla Jitka. Na desce spolupracovala s hudebním skladatelem Karlem Maříkem.

Brunetka se zpěvem začala již ve čtrnácti letech, a to v rockové kapele. Svým hlasem zaujala v roce 2010 na Miss Universe v Las Vegas, kde se probojovala do TOP 15. Pozornost poroty upoutala nejen svou krásou, ale také zpěvem. Ten organizátory okouzlil natolik, že si ji vybrali na letošní kadeřnický kongres v Cancúnu, kde vystoupila před více než 3 000 hosty.

 

Populární články

Kategorie

Rubriky

Související články

SpolečnostUmění

Za jedinečnou krásou vitráží…

…  se můžeme vydat koncem měsíce září na Karlovarsko, do obce Lubenec...

KnihyKultura

Za autorem veselých knížek

… jsme se rozjeli do pražských Radlic. U vizitky Vratislav Ebr, předseda...

DivadloHudbaKnihySpolečnostUmění

Ocenění nositelů dobré nálady

V mediální smršti kolem letošního ročníku Thálie, udělované od roku 1994 Hereckou asociací...

KulturaUměníVýstavy

V ateliéru Bohunky Waageové

Tato talentovaná malířka mazlivého jména není našim čtenářům neznámá. Rozhovor s ní jsme...