Úvod Lifestyle Cestování Korsika – nové vydání průvodce
Cestování

Korsika – nové vydání průvodce

13

Průvodce Korsika patří do početné skupiny světoznámých bedekrů edice Rough Guides, které jsou proslulé svým mimořádným záběrem a rozsahem a současně přesností, aktuálností a také poutavým stylem.
Aktualizované vydání průvodce přináší množství informací o nejznámějších přírodních skvostech tohoto středomořského ostrova, jako jsou Korsický přírodní park, opuštěné pláže, průzračné řeky s hlubokými tůněmi, prastaré lesy majestátních borovic, přírodní rezervace Scandola a mnohé další. Informuje také o malebných korsických městech a vesnicích na pobřeží i ve vnitrozemí.

V průvodci dále najdete potřebné praktické rady i pro ty nejnáročnější cestovatele, podrobné popisy prehistorických lokalit, středověkých památek i napoleonských památek, přesné, aktuální a podrobné seznamy ubytování a stravování včetně praktických tipů.
Zvláštní pozornost je věnována tzv. dálkovým turistickým trasám, které protínají vysoké korsické pohoří i malebný poklidný korsický venkov.
Průvodce ocení zejména cestovatelé, kteří se vydávají na Korsiku na vlastní pěst, ale využijí ho též organizovaní turisté, kteří si díky zajímavým tipům odnesou ze země ještě více zážitků.

Toto nové vydání z 29. 5. 2013, EAN: 9788074623240, brožovaná vazba má 432 stran + 32 stran přílohy a běžná cena je 548 Kč.

V nakladatelství JOTA vyšly v roce 2013 též průvodce po Francii, východu USA, nebo starší průvodce po Bretani a Normandii z roku 2008.

BONUSY k průvodcům Nakladatelství JOTA lze získat od společnosti ZONER software, a.s., výrobce komplexního programu pro správu, editaci a sdílení fotografií Zoner Photo Studio, informace o aktuálních bonusech jsou k dispozici na www.zoner.cz/jota nebo od společnosti Lingea, s.r.o., výrobce elektronických a knižních slovníků a jazykových nástrojů, informace o aktuálních bonusech jsou k dispozici na www.lingea.cz/spoluprace-jota.

Populární články

Kategorie

Rubriky

Související články

CestováníTéma dneUmění

Tři desítky let s vitráží

Uměleckořemeslná firma z Lubence na Karlovarsku Jitky a Richarda Kantových letos slaví 30 let...

CestováníUmění

Vítejte v klatovském Pavilonu skla

Zájemci o šumavskou sklářskou historii dobře vědí, o čem je řeč. Rádi...

Cestování

Kam v zážitkové turistice?

Volnočasové nároky na zábavnou a příjemně strávenou dovolenou našich spoluobčanů stále rostou....

CestováníNovinkyTéma dne

Prožijte ve zdraví bezstarostnou dovolenou snů, stáhněte si aplikaci s lékařem v telefonu

Okamžitá lékařská péče není jen výsadním právem majetných. Věděli jste, že opravdu...