Úvod Lifestyle Stylově, letně, ve slamáku!
LifestyleMóda

Stylově, letně, ve slamáku!

9

Stetson AmsterdamSekora consulting uvádí na český trh stylový letní slaměný klobouk Stetson Amsterdam. Stylový letní slamák je reinkarnací francouzských kulatých slamáků ze 20. a 30. let 20. století. V té době patřily slamáky tohoto typu k mimořádně oblíbeným letním doplňkům a jejich použití nebylo vázáno jen na volnočasové aktivity, ale staly se jakýmsi letním ekvivalentem vysoce formálních klobouků.
Stetson Amsterdam je elegantní letní slamák kulatého tvaru se středně vysokou korunou a mírně širší krempou. Je upletený ze 100 % přírodní slámy v její přirozené, zlatavé barvě. Klobouk je ozdobený širší dvoubarevnou stuhou v kombinaci modré a bílé barvy. Na levé straně klobouku je na ozdobné stuze vytvořená mašle, na které je umístěná drobná obdélníková mosazná destička s logem výrobce. Konstrukce klobouku je pevná a slamák výborně drží svůj tvar.
V dnešní době najde slamák Stetson Amsterdam své uplatnění především při volnočasových aktivitách, v horkém počasí. Perfektně ladí s bílým nebo světle modrým polo tričkem, lehkými plátěnými kalhotami, šortkami nebo lehkou sukní. Klobouk je vhodný jak pro muže, tak i pro ženy nebo dívky.

Populární články

Kategorie

Rubriky

Související články

MódaSpolečnostTéma dne

Maestro Žorž Rovalis v Praze

Holiči a kadeřníci, vizážisté, filmaři a především ženy a dívky, toužící státi...

Lifestyle

Moser strom v hotelu Mandarin Oriental

Křišťál Moser se letos poprvé ukazuje v novém kabátě. V rámci re-brandingu značky představila...

MódaMódní trendyNákupy

Elegantní i poslední den v roce

23Konec roku je ve znamení oslav a šampaňského. Všechny ženy touží po...

LifestyleMódaMódní trendyNákupy

Připravte se na období večírků a plesů se značkou Reserved

Reserved vítá sezónu vánočních večírků a novoročních plesů s capsule kolekcí, která...