Úvod Lifestyle Bydlení Šeď z interiérů ven!
Bydlení

Šeď z interiérů ven!

31

Absolut02Ta největší pohroma, která může postihnout každý interiér, je nuda. Takto sugestivně představuje nové kolekce na sezonu 2014/2015 společnost SAPELI. Nové edice vycházejí vstříc dvěma stále početnějším skupinám klientů: první hledá co nejvyšší kvalitu za co nejnižší cenu, druhá naopak sleduje linku vytříbenosti, originality a precizního provedení.
Na obou frontách SAPELI díky svému vývojářskému oddělení posílilo. Nabízí tak nejen moderní dekory, ale i nový exkluzivní povrch Sapdecor, který je díky revoluční nanotechnologii s 3D efektem tisku dokonalou imitací přírodních materiálů se strukturami dubu, jilmu, nebo stále oblíbenější olivy. Nový materiál Sapelit v tradičních dekorech javoru, ořechu, třešně či dubu pak zaručuje uživatelům díky UV vytrzovanému tisku na ploše dveří především vyšší odolnost než jiné umělé materiály, navíc za úžasnou cenu.

3D tisk i návrat k přírodě

„Bez nejmenších pochyb cítíme mezi designéry i koncovými klienty silnou potřebu vrátit se vyzněním interiérů k přírodě. Proto jsme se v nových kolekcích vydali právě tímto směrem. Naší ohromnou devízou zůstává práce s dýhou. Vyslyšeli jsme i poptávku po umělých materiálech, které zaručují ještě lepší vlastnosti, ale jsou dýze velmi podobné jak strukturou, tak kresbou,“ popisuje Ing. Václav Bradáč, generální ředitel společnosti SAPELI.
Řada novinek se týká dlouhodobě nejoblíbenější řady Elegant. Rozšířena byla nabídka povrchů, mezi nimiž se skvějí designové povrchy jako HPL láva, břidlice nebo andezit. S vyššími nároky klientů si hravě poradí nová kolekce dveří a zárubní Harmonie Praktik, která dostojí i požadavkům na nejmodernější design a aktuálnost interiérů. Právě zde se projevuje příklon SAPELI k přírodním materiálům: mezi povrchy nově najdeme dýhu dub natur a buk natur nebo ladný ořech natur, z nových umělých povrchů pak již zmiňovaný elegantní Sapdecor. K přednostem modelů Harmonie patří jejich téměř univerzální kombinovatelnost se striktně moderním nábytkem nebo jinými soudobými artefakty.
elegant sapdecor jilm_10Nejsou to však jen dekory a materiál, s čím se tým SAPELI rozhodl posílit svou svrchovanou pozici na trhu. K očekávaným novinkám patří rovněž například skryté zárubně, kovové zárubně, otočné dveře s reverzním otevíráním nebo Compack – skládací dveře na stěnu snižující nároky na plochu kolem dveří o 50 %.
Samostatnou kapitolou jsou stále oblíbenější posuvné dveře. Velkým hitem jsou například dveře s vysokým leskem či celoskleněné dveře a stěny – obé i díky velmi jednoduchému osazení, kvalitě tvrzeného skla a nápaditosti potisků u zákazníků okamžitě uspěly. Výjimečný design těchto prémiových produktů navíc podtrhuje absolutně tichý provoz a neotřelé architektonické řešení, a to díky osazení stavebního pouzdra do stěny, bez nutnosti instalace zárubní.
„Výše uvedené novinky jednoznačně dokazují, že jsme se rozhodli více zaměřit na individuální potřeby klientů, a to i těch nejnáročnějších. Vždy budeme sledovat kvalitu a to, abychom novinkami tvořili trend, poptávku. Právě atypické požadavky jsou pro nás motorem, jak nabídku neustále rozšiřovat – například o obklady stěn, podlahy nebo třeba i speciální dveře pro kanceláře či provozy jako nemocnice nebo školy,“ dodává Ing. Marek Sedlák, obchodní ředitel SAPELI. Novinky podle něj reagují i na výrazné oživení na trhu developerských projektů i individuální výstavby.

Populární články

Související články

BydleníLifestyleLuxus

Designové doplňky Moser nově v exkluzivním zastoupení multibrandového butiku The Store

Multibrandový butik The Store rozšiřuje své portfolio luxusních světových značek a přináší...

BydleníLifestyle

Louis Vuitton parfém pro váš domov

Cestování je stálé téma v srdci značky Louis Vuitton – již od jejích...

BydleníLifestyleVýstavy

Jak se dělá vintage interiér?

Co by byl domov bez zařízení a vybavení, ve kterém se člověk cítí...

BydleníLifestyle

Cartier zdobí i interiéry

Příběh vzniku interiérových doplňků značky Cartier se začal psát ve stejné době,...