Úvod Různé Nic nevydrží déle než první láska
Různé

Nic nevydrží déle než první láska

26

Co s laskou_poster_CZV říjnu vstoupí do českých kin romantický film s názvem Co s láskou. Knižní předlohou filmu je román od známého spisovatele bestsellerů Nicholase Sparkse. Hlavním tématem děje je vztah bývalých spolužáků a milenců ze střední školy, kteří se po více než dvaceti letech znovu potkají. Zjišťují, že ani jeden z nich nežil život, o jakém snil. Nyní je však čeká společný víkend a příležitost změnit dosavadní život je tak rázem na dosah ruky, ale všechno se přece děje z určitého důvodu…
V roce 1984 byli Amanda a Dawson spolužáci na střední škole. Pocházeli z odlišných sociálních poměrů, navzdory tomu mezi nimi vznikla přímo osudová láska. Měšťacká společnost jim jí nedopřála a zklamaná Amanda odešla studovat na vysokou školu. Neviděli se celé čtvrtstoletí, dokud se nesetkali na pohřbu společného přítele Tucka, který jim poskytl útočiště v době, kdy museli svou lásku tajit. Ani jeden z nich nežil život, jaký si vysnil … a ani jeden z nich nezapomněl na první lásku, která je navždy změnila. Všechny krásné i bolestivé vzpomínky najednou ožijí a bývalí milenci mají před sebou společný víkend. Je možné přepsat minulost? A je láska opravdu to nejcennější, co může člověk darovat?
Tento film je již několikátým v pořadí natočený podle knižní předlohy tohoto velmi oblíbeného autora. Mezi jeho díla patří zfilmované knihy, jako je Vzkaz v láhvi, Milý Johne, Zápisník jedné lásky nebo Bezpečný přístav. V hlavních rolích se objeví Michelle Monagham, Luce Bracey, James Marsden a Liana Liberato. Režii měl Michael Hoffman, který je spolu s Willem Fettersem podepsán také pod scénářem.

The Best Of Me

 

Premiéra: 16. října 2014.

Populární články

Související články

Různé

Domov s velkým D

Velká řada dnešních seniorů se potýká s nebývalými problémy, které přináší naše...

Různé

Maminkovské kabelky v ethno stylu

Elegantní, promyšlené a ekologické, takové jsou doplňky pro děti, maminky i tatínky...

MódaRůzné

Celeste Buckingham a 3D zrcadlo pro smartphony

Make-up Genius je nová aplikace vyvinutá značkou L´Oréal Paris. Od ledna 2015...

CelebrityRůzné

5. narozeniny Slunečního paprsku se S. Krainovou a H. Křížkovou

Občanské sdružení Sluneční paprsek, které organizuje prázdninové ozdravné pobyty pro děti s...