Úvod Krása a zdraví Kosmetika pro mrazivé dny
Krása a zdraví

Kosmetika pro mrazivé dny

10

Během zimního období se pleť potýká především se silnou ztrátou vody. Prudké výkyvy teplot a změna povětrnostních podmínek ji vždy extrémně zatíží. Volbou vhodného zimního make-upu vytvoříte dokonalý ochranný štít, který ji ochrání před vysušením a zarudnutím. V zimě byste měla používat spíše lehčí a jemnější make-up. My vám jako ideálního pomocníka do mrazivých dní nabízíme nový a vylepšený make-up The One EverLasting z kolekce dlouhotrvající líčení.
The One EverLasting zakryje všechny nedokonalosti, je odolný proti slévání, nerozmazává se a vydrží na pleti až 24 hodin. Patentovaný komplex SkinRenew revitalizuje, obnovuje a chrání pleť. Make-up poskytuje pleti střední až plné krytí a díky inovativní technologii FresFix odolává vodě a pocení. Lehká a hedvábná konzistence zaručuje výjimečně příjemnou aplikaci.

31442-31444 Balzam-na-rty-The-ONE-Lip-Spa-Therapy-7527-rgb-72dpiSuper hydratační balzám na rty s ochranným faktorem SPF 8

I vaše rty si zaslouží v zimě náležitou péči a ochranu. Balzám The One Lip Spa Therapy s jemnými růžovými odstíny rty vyhladí, zjemní a zároveň zvláční. Ochranný faktor SPF 8 pomáhá chránit pleť před škodlivým UVB zářením. Balzám poskytuje rtům hydrataci až po dobu 8 hodin a to i po jeho setření. The One Lip Spa Therapy spojuje dvě vrstvy. Vnější vrstva rty jemně hydratuje a tónuje, zatímco vnitřní chrání rty pomocí UV filtrů a zvláčňujících látek.

Zklidňující hydratace pro velmi suchou pleť

Se změnou počasí by se také měl změnit váš rituál péče o pleť. Dopřejte své tváři intenzivní zvláčňující řadu vyvinutou tak, aby hydratovala, vyživovala, zklidňovala a chránila pleť během chladných zimních měsíců. Produkty z řady Optimals Intense Moisture jsou určené pro velmi suchou pleť a hodí se pro všechny věkové kategorie.
Obličejový peeling, denní a noční krém obsahují patentovaný komplex LINGON 50:50™(ze švédských brusinek), který neutralizuje účinky nedostatečného okysličení pleti v důsledku znečištěného prostředí. Složení nové řady poskytuje třikrát větší antioxidační ochranu. Přidaný ceramidový komplex pomáhá zabraňovat ztrátě vláhy tím, že posiluje lipidovou bariéru pleti.

Populární články

Kategorie

Rubriky

Související články

Krása a zdraví

Představujeme jedinečné Ozdravné centrum FUZHI

V čase respiračních chorob, dlouhotrvajícího boje s pandemií covidu a dalších nástrah, oslabujících naší...

Krása a zdravíWellness

Věnujte v novém roce více času péči o tělo a mysl

Že je novoroční předsevzetí považováno za klišé? Ne tak docela. Zvolíte-li si...

Krása a zdravíTrendy zdraví a krásyWellness

Nechte se hýčkat

Hotel Mandarin Oriental, Prague nabízí ve svém SPA exkluzivní světoznámou britskou kosmetiku značky...

Krása a zdravíSpolečnostTrendy zdraví a krásyWellness

La Praire atelier

V Praze se začátkem září otevřel exkluzivní prostor zasvěcený věčnému mládí a luxusním pečujícím produktům...