Úvod Krása a zdraví Máte letní trápení? Konopný intimní gel uleví
Krása a zdravíSexTrendy zdraví a krásyVztahy

Máte letní trápení? Konopný intimní gel uleví

27

Léto je v plném proudu a s ním se probouzí i milostné touhy. Podle sexuologů za to může prodloužení slunečního svitu, hormonální změny, zvýšení teploty i kulturní obyčeje. Vše se ale může změnit, pokud trpíte na onemocnění intimních partií. Přesto existuje včasná pomoc: Intimní mycí gel Carun.

Carun INTIMATE lahvicka _MG_7931Antibakteriální, protizánětlivé a uklidňující účinky

Klasickým zabijákem milování je přemnožení mikroorganismů způsobujících mykotická onemocnění v intimních partiích.  Odborníci radí soustředit se na volbu vhodného intimního mýdla. V laboratořích Carun Pharmacy proto vyvinuli velmi jemný intimní mycí gel Carun pro ošetření intimních partií nejen žen, ale i mužů a dětí, obohacený o výtažek z celých rostlin konopí s obsahem léčivých cannabinoidů. Díky přírodnímu složení a účinným látkám má gel značné antibakteriální, protizánětlivé a uklidňující účinky.
Při prevenci onemocnění intimních partií je důležitá vhodná hygiena. Mytí vlažnou vodou mnohdy nestačí. Odborníci proto radí soustředit se na volbu vhodného intimního mýdla. Obyčejné mýdlo je totiž, jak známo, naprosto nevhodné. „Normální mýdlo bývá parfémované a může tedy působit dráždivě, zároveň je zásadité a vysušuje poševní sliznici. Jeho používání vyvolává změnu kyselosti pH v pochvě, přemnožení škodlivých bakterií a vznik infekcí,“ vysvětluje odborník na konopí a jeho popularizátor Jiří Stabla z Carun Pharmacy. Intimní mýdlo je proto uzpůsobeno tak, aby se přizpůsobilo kyselému pH pochvy, přispělo tak k celkovému obnovení její rovnováhy. Gynekologové doporučují používat tato jemná mýdla či gely zhruba 2-3krát týdně. Po zbytek dní stačí intimní partie umýt teplou vodou.
„V našich laboratořích byl farmaceuty vyvinut velmi jemný intimní mycí gel s přírodním složením, vhodný pro každodenní použití nejcitlivějších partií těla,“ zmiňuje Jiří Stabla. Díky přírodnímu složení a účinným látkám, které mají výrazné antibakteriální, protizánětlivé a uklidňující účinky, je intimní konopný gel Carun vhodný při menstruaci, těhotenství, mykózách.

Vyvarujte se antibiotikilustr_Carun_intimka

Zvýšená suchost, svědění, pálení a podráždění se mohou objevit například při používání antibiotik, mýdla a chemických mycích prostředků, které ovlivňují správné pH intimního prostředí, a to může vést k řadě nepříjemných problémů a onemocnění. Je důležité, aby si intimní partie zachovaly svou přirozenou mikroflóru.
Jemná péče je důležitá zejména během menstruace a v těhotenství, kdy je potřeba dbát zvýšeného pozoru při výběru vhodných mycích prostředků, protože jsou intimní partie během tohoto období citlivější a potřebují zvláštní péči.
Gel Carun je obohacený o Tea Tree Oil a rozmarýn. Spojení oleje z listů kajeputu střídavolistého společně s extraktem z Cannabis Sativa má prokazatelné antibakteriální a protizánětlivé účinky. Prostředek ocení v prevenci o své zdraví a při každodenní hygieně také muži.

Populární články

Související články

Vztahy

Rozvíjejte naplno mozek svého dítěte

Slavný neuropsychiatr Daniel J. Siegel a odbornice na výchovu Tina Payne Bryson...

Krása a zdraví

Představujeme jedinečné Ozdravné centrum FUZHI

V čase respiračních chorob, dlouhotrvajícího boje s pandemií covidu a dalších nástrah, oslabujících naší...

Krása a zdravíWellness

Věnujte v novém roce více času péči o tělo a mysl

Že je novoroční předsevzetí považováno za klišé? Ne tak docela. Zvolíte-li si...

Trendy zdraví a krásyWellness

Lázeňská sezóna 2021 zahájena!

Jako v ostatních případech, i světově proslulé Mariánské Lázně do toho svátku zdraví...