Úvod Osobnosti Celebrity Teribear hýbe Prahou
Celebrity

Teribear hýbe Prahou

34

Je to už bezmála sedm let, co si Nadace Terezy Maxové dětem zvolila červeného medvídka Teribeara jako svůj symbol dobré vůle a pomoci. Pod heslem „Hrdinou může být každý“ oslovuje Teribear malé i velké. Nyní v Praze na Letné odstartoval unikátní desetidenní nonstop akci, na které může být hrdinou opravdu každý – stačí se zapojit a ujít či uběhnout na vyznačeném okruhu o délce 1,3 km vzdálenost dle libosti a každým započítaným metrem podpořit opuštěné a znevýhodněné děti. Za každý zdolaný kilometr totiž partneři věnují 10 Kč na charitativní účely nadace. Podpořte dobrou věc také. Desetidenní charitativně-sportovní nonstop happening TERIBEAR HÝBE PRAHOU anebPrima DEN S MEDVĚDEM právě začíná!

TERIBEAR vizual (2)Pomoci může každý!

Charitativní akce Nadace Terezy Maxové dětem, jejíž tváří je nadační hrdina TERIBEAR je určená všem, kteří chtějí pomoci znevýhodněným dětem. Nonstop po dobu deseti dnů od 3. do 12. září má každý příležitost udělat dobrý skutek, a to i opakovaně. Nezáleží přitom na věku, fyzické kondici nebo čemkoliv jiném – důležitá je ochota pomoci. „TERIBEAR HÝBE PRAHOU aneb Prima DEN S MEDVĚDEM je určena nejširší veřejnosti bez omezení věku, délky strávené na trati či fyzické kondice. Účastnici budou mít non-stop příležitost díky pohybu udělat něco dobrého pro sebe i pro ty, co to opravdu potřebují. Společně dopíšeme smutným příběhům šťastnější konce. Těším se na vás,“ uvedla patronka nadace Tereza Maxová.
Účast na akci je možné provázat s konkrétním příběhem, kterému může návštěvník dopomoci k lepšímu konci. Před vydáním se na trať, která začíná poblíž Metronomu, si totiž každý může zvolit, za který okruh pomoci chce svou fyzickou aktivitu vyvíjet. Těch je celkem jedenáct – deset z nich reprezentuje pestrou škálu nadační pomoci a jedenáctý s názvem Bez preference je určen pro ty, kteří se chtějí zúčastnit, ale nechtějí své kilometry provázat s konkrétním příběhem.

Hvězdná podpora

Seznam okruhů je přístupný nejen na samotné akci, ale také na webových stránkách, které k akci vznikly. Na adrese www.teribear.cz se můžete seznámit s konkrétními osudy lidí, kterým nadace pomáhá. Zároveň je zde také možnost online zakoupení čipu, který je pro účast na okruhu nutný k počítání dosažených kilometrů. Jeho cena je 100 Kč a platí po celou dobu akce.
Akci se rozhodla podpořit řada známých tváří. Kromě samotné patronky nadace Terezy Maxové se události zúčastní sportovní, umělecké a jiné osobnosti. Účast na akci přislíbila patronka projektu TERIBEAR, modelka Renata Langmannová. Z řad umělců to jsou to například zpěvák a kytarista Albert Černý, výtvarník Jan Kaláb, zpěváci Dara Rollins, Anna K., Tereza Černochová a Matěj Ruppert, herečka Jitka Schneiderová a Iva Pazderková, z řad modelek např. Kiera Chaplin a vítězka světového finále prestižní soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2014 Barbora Podzimková. Jelikož  je akce charitativně-sportovní, nebudou chybět ani sportovní osobnosti, které fotbalisté Jan Koller, Tomáš Ujfaluši a Marek Jankulovski. Účast přislíbili také ultramaratonec Miloš Škorpil, vítěz nejtěžšího závodu extrémních štafet na světě, Dolomitenmann, Ondřej Fejfar, a triatlonista Petr Soukup. Ti pod záštitou běžeckého portálu RUNGO.cz povedou každý všední den mezi sedmou a osmou hodinou večerní běžecké tréninky pro veřejnost s kapacitou 50 míst. Více informací o těchto trénincích (rozpis trenérů, registrace aj.) je dostupných na www.rungo.cz.

Populární články

Související články

CelebrityGurmánLifestyleSpolečnost

Šampaňské Mumm – styl hvězd zářijové edice pražského fashion weeku

Fashion week, který se letos odehrává v originálním barokním komplexu karlínské Invalidovny hostí  historicky...

CelebrityHodinkyŠperkySpolečnost

Montblanc představil v Houstonu novou kolekci psacích per StarWalker

U příležitosti blížícího se 50. výročí prvního přistání na Měsíci představil Montblanc...

CelebrityOsobnostiSpolečnost

Yemi porotcem ve světové soutěži!

Tvůrci populárních soutěží, jako je například The Voice, MasterChef nebo American Idol,...

CelebrityHudba

Hvězdy v kostele

Šňůru letošních adventních koncertů bude korunovat ten vánoční, v pražském kostele sv. Šimona...