Úvod Knihy Nové knihy
Knihy

Nové knihy

12
Co takhle si vyrobit mandalu, šperk z papíru nebo třeba stylový květináč? S novými knihami z oblíbené edice nakladatelství Metafora pro šikovné ruce  se fantazii meze rozhodně nekladou.
Mandaly malované na kamenech
Objevte meditativní sílu mandal, 50 inspirativních motivů, barevné mandaly jsou tvořeny tečkami, nanášenými na kamínky nebo oblázky. Co může být jednoduššího? I bez výtvarného nadaní se můžete se ponořit do tvůrčího procesu, jehož výsledkem budou nádherné obrazce.
Mandaly malovane
Quilling: Šperky z papíru  
Vytvořte si nádherné papírové šperky, které budou na první pohled vypadat jako z mědi, stříbra nebo zlata! Objevte starodávnou techniku papírového filigránu, dnes běžně označovanou jako quilling, díky níž získáte moderní, vybrané šperky doslova za hubičku.
Quilling
Kokedama – Nové japonské umění mistrů zahradníků, které uchvtilo celý svět!!! Designové a stylové květináče, které visí od stropu, změní zcela vás pohled na zahradničení. Uchovávejte rostliny v mechových balech místo nudných nádob na okenním parapetu! Květiny se vám odvděčí bohatým růstem i krásnými květy.
Kokedama

Populární články

Kategorie

Rubriky

Související články

GurmánKnihy

Unikátní kuchařka základních receptů orientální kuchyně

Kavkaz, speciálně Gruzie, se honosí jednou z nejoceňovanějších kuchyní světa. Po staletí...

KnihyOsobnosti

Jirka, Mirek, Slávek a ti druzí…

Memoárová literatura patří ke čtenářsky nejoblíbenějším žánrům. Populární pražské Nakladatelství Olympia publikace životních...

KnihyKultura

Za autorem veselých knížek

… jsme se rozjeli do pražských Radlic. U vizitky Vratislav Ebr, předseda...

Knihy

Jaký bude rok 2023?

Pro odpověď na tuto nelehkou otázku jsme si došli ke známé pražské...