CelebrityMódaOsobnosti

Odvážná trička

30

Módní e-shop BIBLOO dlouhodobě podporuje originální projekty, spolupracuje se zajímavými návrháři a osobnostmi ze světa módy a designu. V tomto roce se rozhodlo podpořit projekt ODVÁŽLIVCI. Společně dle návrhu české značky Odivi módní návrhářky Ivy Burkertové vytvořilo Bibloo limitovanou edici s názvem Odvážná trička. Dva modely pro ženy a jeden pro muže podporují projekt, který motivuje k pozitivním změnám a odvážným krokům.

BIBLOO_ODIVI_STROODL_TRIKOpanske

Všichni si někdy v životě přejeme něco změnit. Často ale máme ze změny strach. Pokud chceme něco změnit, stačí když najdeme odvahu k prvnímu kroku. Projekt Odvážlivci představuje příklad lidí, kteří každým dnem ukazují svými postoji, názory a činy svou odvahu. O své příběhy, prvním kroku a odvaze se rozhodli podělit známé osobnosti jako například: Tamara a Tomáš Klusovi, Ewa Farna, Martin Šonka, Josef Klíma, Nela Boudová, Aneta Krejčíková, Petr Pilát a Lucie Špaková, organizátorka projektu. Cílem je ukázat, že i přes veškeré vnitřní pochybnosti měli odvahu vykročit ke změně. Třináct odvážlivců prozradilo svůj příběh a do projektu zapůjčilo svůj osobní talisman s touhou pomoci, dodat odvahu někomu jinému a motivovat ke změně a prvnímu kroku.

BIBLOO_ODIVI_STROODL_TRIKO_damske1

Svoboda, láska, odvaha a pokora jsou slova designových triček vytvořených v limitované edici pod taktovkou Bibloo, Odivi a Štroodl pro projekt Odvážlivci. Trika, která byla pojmenována jako Odvážná trička mohou být prvním krokem ke změně a odvaze, kterou umíte nosit. Triko může být vaším projevem podpory projektu a osobním talismanem, který vám zůstane. Trička vytvořená pro muže ze 100% bavlny v bílé, černé a fialové barvě za cenu 1 190 Kč mají osobní vzkaz v podobě důležitých slov napsaný na zadní části trika – na levé straně, blíže k srdci. Pro ženy byly vytvořeny dva modely. Delší triko, které se dá nosit i jako šaty, s delším textem v béžové, černé a fialové barvě za cenu 1 690 Kč a originální síťovaný top v černé barvě, který je možné zakoupit za cenu 1 390 Kč na internetovém portálu bibloo.cz.

BIBLOO_ODIVI_STROODL_TOPsitovany

Populární články

Související články

MódaMódní trendy

Ledové království na nohou

Animovaný film Ledové království se poprvé promítal v kinech v roce 2013. Neobyčejný příběh...

KnihyOsobnosti

Jirka, Mirek, Slávek a ti druzí…

Memoárová literatura patří ke čtenářsky nejoblíbenějším žánrům. Populární pražské Nakladatelství Olympia publikace životních...

MódaSpolečnostTéma dne

Maestro Žorž Rovalis v Praze

Holiči a kadeřníci, vizážisté, filmaři a především ženy a dívky, toužící státi...

MódaMódní trendyNákupy

Elegantní i poslední den v roce

23Konec roku je ve znamení oslav a šampaňského. Všechny ženy touží po...