Úvod Krása a zdraví Louis Vuitton na cestě do nových smyslových krajů
Krása a zdravíLuxusTrendy zdraví a krásy

Louis Vuitton na cestě do nových smyslových krajů

9

 

Louis Vuitton pokračuje na své krásné cestě plné emocí třemi novými parfémy, které zachycují atmosféru nekonečných prázdnin, úchvatných destinací plných slunce, modrého nebe, bujících zahrad a moře. Okouzlující triptych výrazných barev a vůně optimismu. 

Na své neúnavné cestě za inovací vytvořila značka Louis Vuitton nový typ parfému – Cologne Perfume, který kombinuje lehkost citrusového oparu a hloubku vůně květin.  Pro mistra parfuméra Jacquese Cavalliera Belletruda to byla velmi osobní výzva.

 

100ml_COLOGNES_GAMME_01_ETUI_JPEGS RVB

„Snil jsem o tom, že vytvořím parfém lehký jako vzduch. Chtěl jsem najít tu takřka nepatrnou hranici mezi svěží a příjemnou, ale velmi prchavou letní kolínskou, a trvalejší a výraznější přítomností parfému, který se na kůži rozvíjí. Sun Song, Cactus Garden ad Afternoon Swim jsou jako různé barvy nekonečného léta a dlouhých letních večerů. Mají schopnost léto prodloužit, protože jsem je vytvořil se stejnou úctou jako parfém – z vzácných a přírodních materiálů mimořádné kvality. Jsou to vůně světla, jejichž tóny kypí přirozeností.“ A jejich názvy slibují dobrodružství.

SunSong_Ingredient_RVB

Podívejme se nejprve do Kalifornie, která nabízí neuvěřitelně impozantní pohledy na krajinu: kilometry pláží lemovaných pěnou mořského příboje, který čeká na surfaře; unikátní, neonem filtrovaná kvalita světla; frenetické barvy ulice na pozadí jemně třpytivé oblohy; terasy se sukulenty a až nadpřirozeně nádherné dny – a hvězdy, sport a příběhy ze života, podle nichž by se však dal napsat román nebo natočit film…Ve vzduchu Západního pobřeží je cítit svoboda, vášeň a divoká kreativita, která se nyní stala inspirací pro vůně, které jsou spontánní jako kolínské a zároveň elegantní jako parfém.

SunSong_Bottle_RVB

Louis Vuitton chtěl podtrhnout lehkomyslnou bezstarostnost těchto nových vůní a pozvala umělce Alexe Israela, aby vytvořil obaly, které odrážejí jejich osobitý charakter, jejich „vnitřní světlo“ a barvu. Alex Israel je multimediální umělec, filmař, který jde moderní cestou a ke své umělecké expresi využívá každý vektor. Jeho velkou inspirací je jeho rodné město Los Angeles  – „Město andělů“ – se všemi jeho kontrasty a unikátně barevnou oblohou. Alex Israel pojal všechny tři vůně jako jednu část svého světa – spároval parfém s emblematickým výtvarným motivem, který vyjadřoval duši každé voňavé kompozice.

CactusGarden_Ingredient_RVB

Sun Song, Cactus Garden a Afternoon Swim mají jednoduchou strukturu. Jejich architektura klade důraz na autentičnost květu, rostliny nebo ovoce. V Sun Song je hlavním hrdinou květ pomerančovníku a výsledná vůně je jako pohlazení slunečním paprskem. Cactus Garden stojí na vůni exotického čaje maté, a i díky tomu vytváří dojem krásného odpoledne na exotické terase. Vůně Afternoon Swim, která spoléhá na realisticky pojatý, optimistický pomeranč, působí jako ponoření se do oceánu radosti.

CactusGarden_Bottle_RVB

Ve výtvarné rovině je Sun Song „léto“ zosobněné čočkou slunečních brýlí, která vypadá jako zhmotněné slunce. Cactus Garden si pohrává s motivem „desperado“, který skládá poctu fascinující kalifornské krajině. Afternoon Swim surfuje na „nové vlně“, která se valí Pacifickým oceánem.

AfternoonSwim_Ingredient_RVB AfternoonSwim_Bottle_RVB

 

Populární články

Kategorie

Rubriky

Související články

Krása a zdraví

Představujeme jedinečné Ozdravné centrum FUZHI

V čase respiračních chorob, dlouhotrvajícího boje s pandemií covidu a dalších nástrah, oslabujících naší...

Krása a zdravíWellness

Věnujte v novém roce více času péči o tělo a mysl

Že je novoroční předsevzetí považováno za klišé? Ne tak docela. Zvolíte-li si...

Trendy zdraví a krásyWellness

Lázeňská sezóna 2021 zahájena!

Jako v ostatních případech, i světově proslulé Mariánské Lázně do toho svátku zdraví...

HodinkyLuxusSpolečnost

Značka HUBLOT uspořádala slavnostní večer Hublot Sapphire Night

Švýcarská hodinářská značka Hublot uspořádala pro své přátelé a významné klienty slavnostní večer...