Úvod Lifestyle Cestování Buďte originální! I na cestách!
CestováníLifestyleNákupy

Buďte originální! I na cestách!

12

Být originální a vyjádřit sebe sama je pro mnohé cestovatele a jejich zavazadla stejně důležité jako odolné materiály, kvalitní zpracování a spolehlivost. Někteří volí nálepky či různé doplňky na kufry, jiní sáhnou po výrazné barvě samotného kufru.

RIMOWA, prémiový výrobce cestovních zavazadel představuje novou sezónní kolekci polykarbonátových kufrů Essential ve čtyřech zářivých barvách pro ty, kdo se nebojí vystoupit z davu.

[500kb]NewPolyColors_Banner_highres_2019_1

Vyrobené v typickém drážkovaném designu RIMOWA, výběr jednotlivých odstínů není nahodilý, ale má svůj účel a identitu.  Zatímco cestovatelé se soustředí zejména na cílovou destinaci, RIMOWA hledá způsoby pro zjednodušení a zpříjemnění samotné cesty „mezitím“.V souladu s touto filozofií jednotlivé barvy vycházejí ze vzdušného pohledu do vzdálených souřadnic, které mohou být viděny pouze z letadla – letmé dojmy z odlehlých míst, které míjíme a tolik toužíme objevit.

[1MB]_RIMOWA_nc (7)

Nové barvy RIMOWA Essential zahrnují odstín Coral, jehož výrazná korálová barva byla inspirována růžovým jezerem Hillier v západní Austrálii; odstín Slate získal své šedivé tóny v dolech v Indonésii; odstín Sageodkazuje na rozsáhlé zelené pláně Jezerní oblasti v severozápadní Anglii; a šafránově žlutý odstín Saffron vyvolává vzpomínky na vlnící se zlatavě žlutá pole.

[500kb]NewPolyColors_SAGE_TEXTURE_highres_2019

Každý element kufru je propracovaný do posledního detailu v monochronní barvě, od rukojeti přes zip a destičku s logem značky až po rohy pod kolečky, dodávající kufrům svěží a moderní vzhled.

[1MB]_Essential-Cabin-Slate-front [1MB]_Essential-Cabin-Sage-front [1MB]_Essential-Cabin-Saffron-front [1MB]_Essential-Cabin-Coral-front

 

Populární články

Související články

CestováníTéma dneUmění

Tři desítky let s vitráží

Uměleckořemeslná firma z Lubence na Karlovarsku Jitky a Richarda Kantových letos slaví 30 let...

CestováníUmění

Vítejte v klatovském Pavilonu skla

Zájemci o šumavskou sklářskou historii dobře vědí, o čem je řeč. Rádi...

Cestování

Kam v zážitkové turistice?

Volnočasové nároky na zábavnou a příjemně strávenou dovolenou našich spoluobčanů stále rostou....

NákupyTéma dne

Jak poznat falešné tenisky a oblečení?

Noční můrou každého, kdo se rozhodne pro pořízení značkových tenisek a oblečení,...