Úvod Osobnosti Celebrity Eva Pilarová, její nejmilejší hosté a padesátiletá „Láska nebeská“
CelebrityKultura

Eva Pilarová, její nejmilejší hosté a padesátiletá „Láska nebeská“

43

V Divadle Hybernia se 30. listopadu uskuteční předvánoční galakoncert české královny swingu – Evy Pilarové. Ta si na tento speciální večer přizve několik velmi zajímavých hostů.

Na otázku, jací hosté na jejím galevečeru vystoupí, odpovídá Eva takto: „S Vojtou Dykem a Matějem Ruppertem jsem už několikrát zpívala, proto se na ně opět moc těším. Jsem nadšená nejen jejich krásnými hlasy a profesionálním přístupem, ale i energií, kterou do zpěvu vkládají. Je to pro mě vždycky velmi inspirativní. Dalším mým oblíbencem je Petr Vondráček. Říkám o něm, že je „tři v jednom“: výborně zpívá, bravurně hraje na piano a ještě koncert skvěle odmoderuje. Ten na mém vánočním koncertu nesmí chybět! S americkým zpěvákem Lee Andrew Davisonem si anglicky zazpívám překrásnou skladbu I left my heart in San Francisco a duet se sólistou Státní opery Praha Milanem Bürgerem bude pro diváky překvapením. Aby byl výčet hostů úplný, musím ještě dodat, že mě bude doprovázet kapela Víta Fialy a skupina Lokomotiva a dalším milý hostem bude pěvecký sbor Sedmihlásek.“

Společně si během večera připomenou největší Eviny hity, Vojta Dyk nahradí Karla Gotta ve slavném duetu a s Matějem Ruppertem Eva zavzpomíná na Waldemara Matušku a jeho nejznámější píseň Láska nebeská, která letos slaví úžasných padesát let. Eva také slibuje zazpívat několik vánočních melodií a koled. Program tedy zřejmě bude velmi bohatý.

Chcete-li si zpříjemnit středeční večer a získat tak bohatý kulturní zážitek, navštivte Divadlo Hybernia. Vstupenky jsou v prodeji na pokladně divadla, či v sítích Ticketportal a Ticketpro.

Populární články

Související články

CestováníKulturaVýstavyZaujalo vás

Kam budeme letos cestovat?

Již za pár dní vedou veletrhy HOLIDAY WORLD & REGION WORLD trendy...

Pázdniny na|Zanzibaru nemají chybu
CestováníKulturaZaujalo vás

Dva týdny prázdnin na Zanzibaru

Když přistanete na letišti na Zanzibaru, projdete další kontrolou zavazadel a teprve...

Kultura

Haló, paní Bohunko…

Populární pražská AA-gallery výtvarného umění v Domě u Černohorských na Újezdě je...

HodinkyKultura

Výstava hodinek na pražském Žofíně 20.-21. října

Hodinky jsou pro mnoho mužů jediným krášlícím prvkem. Můžeme k nim ještě počítat...