Úvod Kultura Knižní novinky, které potěší zejména maminky
Kultura

Knižní novinky, které potěší zejména maminky

12
299 Kč

Knižní trh nabízí nepřeberné množství titulů. Ačkoli se může zdát, že opustit knihkupectví s prázdnou nelze, opak bývá pravdou. Z mnoha knižních novinek jsme často tak zmateni, že se raději složitému výběru vyhneme. Protože se nezadržitelně blíží Vánoce, knihkupectví začínají praskat ve švech. Platí totiž známé pravidlo, které říká, že  knížkou nikdy nic nepokazíš. Pro ulehčení rozhodování vám přinášíme výběr nejnovějších knížek, které zajisté ocení každá čerstvá maminka nebo žena, jež se zajímá o krásu.

159 Kč

Prožila jsem život jako novodobý Don Giovanni v sukních – prosvištěla ho i protančila napřed mezi kolegyněmi, jako manekýnka, pak jako šéfka modelingové agentury. Moje každodenní přikázání znělo: Objevuj pokud možno každý den krásné dívky, vhodné pro modeling… . Stala jsem se podnikatelkou, principálkou, šéfovou, byznysmankou. To říká Milada Karasová, objevitelka nejznámějších českých topmodelek, která celý svůj životní osud a zajímavé i nekonvenční názory sepsala společně s Michaelou Zindelovou v knize Jak se hledá krása, kterou by si měly přečíst všechny dívky, toužící nejen po kariéře modelky.

159 Kč

Máte pár kilo navíc, malé miminko a nechcete slyšet o držení složitých diet? Víte, že zdravá výživa je pro vaši rodinu důležitá, ale netušíte, odkud začít? V tom případě vám přijde Zdravé hubnutí po porodu vhod. Kniha přináší jednoduché a praktické rady. Výživová poradkyně a autorka Monika Divišová se s vámi podělí o své zkušenosti z jedenáctileté praxe s klientkami, které úspěšně provázela na cestě k optimální váze a jejímu dlouhodobému udržení. Budete se divit, jak malá změna ve způsobu stravování může zásadně ovlivnit to, jak se cítíte a vypadáte. Zapomeňte na hladovění a malé talířky! Tato knížka vás naučí jednoduše a chutně ozdravit jídelníček celé vaší rodiny.

Kniha Jak přežít mateřskou vás spolehlivě provede zrádnými úskalími několika náročných životních etap –  zejména obdobím mateřské a pozdější rodičovské dovolené, které patří mezi obtížné fáze rodinného života. Dosavadní zvyklosti je náhle se přizpůsobit nově vzniklé situaci, a přitom se nedostává spolehlivých vodítek. Známý psycholog a manželský poradce PhDr. Petr Šmolka vám přináší ty nejúčinnější zásady, jimiž lze některým trápením předcházet, a zároveň popisuje postupy, které vzniklé problémy mírní či odstraňují v kapitolách šestinedělí a sex po porodu, muž na rodičovské, finance a provoz domácnosti a návrat do práce.

Populární články

Kategorie

Rubriky

Související články

Kultura

Beyond Vibrations – neobyčejný balet Národního divadla

Máte rádi balet? Chodíte často do divadla? Máte nyní neobyčejnou možnost vidět...

KnihyKultura

Za autorem veselých knížek

… jsme se rozjeli do pražských Radlic. U vizitky Vratislav Ebr, předseda...

KulturaUměníVýstavy

V ateliéru Bohunky Waageové

Tato talentovaná malířka mazlivého jména není našim čtenářům neznámá. Rozhovor s ní jsme...

HudbaKnihyKultura

Napsal písňový text i na tácek od piva

Potkali jsme se před krátkým časem u příležitosti křtu monografie kreslíře-humoristy Slávy...