Úvod Knihy HALINA PAWLOWSKÁ: STRAŠNÁ NÁDHERA
Knihy

HALINA PAWLOWSKÁ: STRAŠNÁ NÁDHERA

8

Nová kniha povídek známé spisovatelky, scénáristky a moderátorky vypráví o tom, že touha po lásce nesouvisí s věkem. Pořád totiž platí, že láska je ze všeho nejdůležitější, a že když se v mužských očích náhodou objeví jiskra, je neodpustitelným hříchem ji zdusit! Ilustrovala Erika Bornová.

Halina Pawlowská v této knížce shromáždila sloupky, které napsala za poslední dva roky, a které jsou plné jejích strašně trapných okamžiků, starostí, radostí i nadějí, prostě života. „Během těch minulých dvou let se mi narodil vnuk Hugo, umřel mi buldoček, přistěhovala se má dcera a odstěhoval se můj syn. Během těch dvou let jsem jen jednou zapomněla na výročí své svatby a třikrát jsem si z obchodu omylem přinesla úplně stejný černý svetr. Během těch dvou let mi došlo, že pořád platí, že nejdůležitější je láska,“ říká Halina Pawlowská v úvodu knihy. A tak v jejích povídkách defiluje láska ve všech podobách – k rodičům, k dětem, vnoučatům i psům, ale i v podobě touhy nepodléhat zákonům času a žít stejně dychtivě jako před lety. Pro ženy je to inspirativní a navíc ještě vtipné čtení.
Knihu, která právě vychází, vydává Motto, má 176 stran, a doporučenou cenu 249 Kč.

Populární články

Kategorie

Rubriky

Související články

GurmánKnihy

Unikátní kuchařka základních receptů orientální kuchyně

Kavkaz, speciálně Gruzie, se honosí jednou z nejoceňovanějších kuchyní světa. Po staletí...

KnihyOsobnosti

Jirka, Mirek, Slávek a ti druzí…

Memoárová literatura patří ke čtenářsky nejoblíbenějším žánrům. Populární pražské Nakladatelství Olympia publikace životních...

KnihyKultura

Za autorem veselých knížek

… jsme se rozjeli do pražských Radlic. U vizitky Vratislav Ebr, předseda...

Knihy

Jaký bude rok 2023?

Pro odpověď na tuto nelehkou otázku jsme si došli ke známé pražské...