Úvod Společnost VEREŠOVÁ pokřtila limitované hodinky PRIM
Společnost

VEREŠOVÁ pokřtila limitované hodinky PRIM

31

Na klubovou party plzeňské Viktorky, která v závěrečném utkání základní skupiny Evropské ligy porazila obhájce trofeje Atlético Madrid 1:0, dorazila i fotbalová fanynka, modelka Andrea Verešová. Slavilo se nejen zakončení sezony a narozeniny trenéra týmu Pavla Vrby ale křtila se limitovaná edice hodinek PRIM, vyrobených speciálně pro FC Viktoria.


Celá akce se odehrávala v plzeňském music clubu Pantheon, kde z rukou Andrey Verešové převzali fotbalisté limitovanou edici hodinek ANGELS OF VIKTORIA. Pro západočeské fotbalisty je speciálně vytvořil výrobce tradičních českých hodinek PRIM, společnost MPM- Quality. Trenér Vrba, díky svým narozeninám, získal privilegium nechat si od modelky připnout na zápěstí hodinky „andělů vítězství“ jako první. Následovali ho kapitán týmu Pavel Horváth, obránce David Limberský a střelec vítězného gólu Václav Procházka.
Verešová, která hodinky na klubové party zároveň slavnostně pokřtila, ihned zalitovala, že není součástí fotbalového týmu: „Ne že bych toužila běhat za míčem, ale hodinky se mi moc líbí, mají zajímavý design a hlavně jsou inspirované anděly stejně jako můj oblíbený klub Pantheon. Věřím, že se klukům budou líbit a přinesou jim štěstí“.

Firma MPM Duality je výrobcem a distributorem hodinek značky PRIM® a držitelem ochranných známek pro ČR, EU i další země. Hodinky a další hodinářské zboží vyrábí a dodává již více než 19 let. Hodinky PRIM® jsou synonymem tradice, kvalitních materiálů a poctivého řemeslného zpracování za dostupnou cenu. Kromě sériových produktů, které jsou k dostání v široké obchodní síti, firma zhotovuje také speciální modely na zakázku. Více informací na www.prim-hodinky.cz.

Populární články

Související články

Společnost

Hold fotbalové legendě

Nové pražské nakladatelství Vzděláním a sportem k sebevědomí potěšilo (nejen) milovníky bezesporu...

SpolečnostUmění

Za jedinečnou krásou vitráží…

…  se můžeme vydat koncem měsíce září na Karlovarsko, do obce Lubenec...

DivadloHudbaKnihySpolečnostUmění

Ocenění nositelů dobré nálady

V mediální smršti kolem letošního ročníku Thálie, udělované od roku 1994 Hereckou asociací...

Společnost

Neuvěřitelná výdrž Jiřího Suchého

V roce 1931 u nás ještě vládl jako prezident Tomáš Garrigue Masaryk, v Duchcově...