Úvod Krása a zdraví Nová dimenze liftingové péče
Krása a zdravíNovinky

Nová dimenze liftingové péče

34

Řada Rénergie provází miliony žen v boji proti vráskám a ztrátě pevnosti pokožky již déle než 20 let. Je symbolem značky Lancôme, a stejně jako značka samotná i celá řada nachází inspiraci v zásadních vědeckých poznatcích, s nimiž neustále posouvá hranice krásy. Daří se jí tak přinášet na trh stále účinnější kosmetické produkty pečující o stárnoucí pleť.
I dnes přináší Lancôme průkopnické poznatky. Inspiraci tentokrát nalézá v pro kosmetiku úplně nové oblasti – astrobiologii. Díky svým nesčetným znalostem o biologických mechanismech kůže a originálním testovacím metodám, včetně výzkumu v oblasti astrobiologie, otevírá nové perspektivy v boji proti stárnutí.
V exkluzivní spolupráci s expertem na astrobiologii, profesorem Alainem Coligem, vyvinula značka Lancôme speciálně pro svoji řadu liftingové péče Rénergie Multi-Lift unikátní technologii [Up-Cohésion]™ Jádro této technologie tvoří sloučenina výtažků ze stromovité kapradiny Cyathea Medullaris pocházející z Nového Zélandu a guanosinu, která jsou zárukou mnohonásobných účinků.
Výtažek z Cyathea Medullaris výrazně zvyšuje a posiluje buněčnou kostru fibroblastů. Guanosin napomáhá rekonstrukci dermálního mimobuněčného prostředí.

lancome-pot-renergie-01-rvb-dhdVyberte si svoji texturu
Základ jedinečné a okamžitě rozpoznatelné kultovní vůně produktů řady Rénergie tvoří jemné tóny růže Lancôme spolu s květinovým nádechem pivoňky a kosatce. Lahodný a svěží ovocný nádech dodávají této vůni, jež je symbolem know-how a historie společnosti Lancôme, tóny mandarinky a hrušky.
Ženy si již nemusejí vybírat mezi účinností nebo texturou – Lancôme přináší novou pleťovou péči ve třech nových texturách: lehký krém Légére, krém a hutný krém Riche.
Tyto tři smyslové zážitky naplňují očekávání všech žen a jsou odpovědí na jejich rozličné aktuální potřeby a různá roční období. Získejte s nimi zpět své sebevědomí.
Laboratoře Lancôme překročily práh možností a vytvořily novou texturu v podobě lehkého krému Légére, což je nová generace textury, která ženám přináší ještě smyslnější zážitek. Tato svěží, vzdušná a přitom výživná textura se zlehounka vsákne do pleti a jemně ji zahalí do hydratujícího závoje.

Nové účinky liftingu

Testy prokázaly, že liftingová péče Rénergie Multi-Lift Redefining Lifting výrazně redukuje vrásky již za pouhé 4 týdny. Dále byly měřeny liftingové účinky nového lehkého krému Light Cream metodou vyjadřující pružnost pokožky pomocí horizontálních a vertikálních os. Sledována byla oblast kůže na lícní kosti, tváři a čelisti. Obrazová analýza těchto rozličných partií prokázala obnovenou pružnost pokožky v oblasti čelisti směrem k uchu a vypnutí pokožky na lícní kosti.
Naše laboratoře vyvinuly metodu napodobující otisk polštáře, jejímž cílem je prokázat blahodárné účinky této pleťové péče i na pevnost a vitalitu pleti. Čím je pleť pevnější, tím méně otisků na ní zůstává. Čím méně je pevnější, tím jsou tyto otisky výraznější. Již od prvního měsíce aplikace liftingové péče Rénergie Multi-Lift Cream se hloubka těchto otisků snižuje o 15 %. Vysokých účinků dosahuje i liftingový krém Légére – jeho účinky se postupem času násobí a po dvouměsíční aplikaci dosahují až 26% redukce.
Liftingová pleťová péče Rénergie Multi-Lift Redefining Lifting Skincare přináší úchvatné výsledky: zjemňuje a zpevňuje pleť a zároveň obnovuje obličejové kontury. Pomáhá tak ženám získat nové sebevědomí.

Populární články

Související články

Krása a zdraví

Představujeme jedinečné Ozdravné centrum FUZHI

V čase respiračních chorob, dlouhotrvajícího boje s pandemií covidu a dalších nástrah, oslabujících naší...

CestováníNovinkyTéma dne

Prožijte ve zdraví bezstarostnou dovolenou snů, stáhněte si aplikaci s lékařem v telefonu

Okamžitá lékařská péče není jen výsadním právem majetných. Věděli jste, že opravdu...

Krása a zdravíWellness

Věnujte v novém roce více času péči o tělo a mysl

Že je novoroční předsevzetí považováno za klišé? Ne tak docela. Zvolíte-li si...

KnihyNovinky

Rybičkové záložky v knize o vodníkovi Škvejchlovi

Proč bydlíš v rybníku, zelený vodníku? je název nové pohádkové knihy hudebnice,...