Úvod Móda Dubajská AAVVA má za sebou první módní přehlídku
MódaNávrháři

Dubajská AAVVA má za sebou první módní přehlídku

5

Přední dubajská značka AAVVA představila svou nejnovější kolekci SS18 na vůbec první exkluzivní módní přehlídce značky ve Spojených arabských emirátech, která se konala v sídle společnosti v Dubai Design District. A rozhodně se bylo na co dívat.

Nová kolekce La Vie En Rose Remix představující 60 úchvatných kousků byla inspirována hitem „La Vie En Rose“ slavné francouzské šansonierky Édith Piaf v kombinaci s erou pop artu v 60. letech, kterým se duo designérů často inspiruje. Kolekce SS18 poodhaluje silné umělecké zázemí designérů kombinací architekturu, umění a módu. Z materiálů dominoval tyl, šifon a třpytivá organza v kombinaci s pro designérské duo typické střihy, vzory s barevným nádechem s kousky inspirovanými pop artem.

AAVVA_SS18_Look22_Walk_1_preview AAVVA_SS18_Look20_Walk_1_preview AAVVA_SS18_Look19_Walk_1_preview AAVVA_SS18_Look14_Walk_1_preview AAVVA_SS18_Look13_Walk_1_preview AAVVA_SS18_Look11_Walk_1_preview AAVVA_SS18_Look10_Walk_1_preview AAVVA_SS18_Look7_Walk_1_preview AAVVA_SS18_Look6_Walk_1_preview AAVVA_SS18_Look5_Walk_1_preview AAVVA_SS18_Look4_Walk_1_preview AAVVA_SS18_Look3_Walk_1_preview AAVVA_SS18_Look2_Walk_1_preview

Populární články

Kategorie

Rubriky

Související články

MódaSpolečnostTéma dne

Maestro Žorž Rovalis v Praze

Holiči a kadeřníci, vizážisté, filmaři a především ženy a dívky, toužící státi...

MódaMódní trendyNákupy

Elegantní i poslední den v roce

23Konec roku je ve znamení oslav a šampaňského. Všechny ženy touží po...

LifestyleMódaMódní trendyNákupy

Připravte se na období večírků a plesů se značkou Reserved

Reserved vítá sezónu vánočních večírků a novoročních plesů s capsule kolekcí, která...

MódaMódní trendyNákupy

Buďte stylová! I v zimě!

Do zimního období je třeba vstoupit stylově. Ať už v ležérním outfitu,...