Úvod Móda Pánská italská móda Canali nově v pražském butiku The Store
MódaNákupyNávrháři

Pánská italská móda Canali nově v pražském butiku The Store

5

Luxusní italská značka s pánskou módou Canali přichází do Prahy a přináší zákazníkům kromě nové podzimní kolekce i možnost ušití obleku nebo kabátu na míru. Canali nabídne exkluzivně multibrandový butik The Store. 

Canali, italská značka luxusního pánského oblečení, jež byla založena v roce 1934 jako rodinný byznys Giacomo a Giovannim Canali, začala v roce 1970 používat jako první krejčovství v Itálii mechanický řezací stroj. Canali se i nadále vyznačuje propracovanými střihy a čistým a moderním designem. Velký důraz klade značka také na kvalitu látek, a proto v kolekcích nejčastěji naleznete ty nejkvalitnější materiály jako je vlna a hedvábí. Kvalitu té nejvyšší úrovně si italská firma pečlivě hlídá, a proto než každý kousek skončí v butiku, projde několika důkladnými kontrolami.

S26_Look_10_070_Esmall

Je libo oblek na míru? 

Canali nabízí kromě své kolekce i možnost ušití obleku či kabátu na míru. Jde o MTM čili „made to measure“. Zákazníkovi se změří všechny potřebné míry a následně mu krejčí z Canali ušijí oděv na míru. Zákazník si vybere látku, typ střihu a doplňky jako jsou například knoflíky přesně tak, aby výsledný produkt vyhovoval jeho požadavkům.

Canali v pražském The Store

Modely odrážející italský cit pro krejčovinu a kvalitu budou od podzimu letošního roku k dostání na českém trhu v zastoupení exkluzivního multibrandového butiku THE STORE, který se otevře na podzim roku 2018 na adrese Široká 15.

Populární články

Kategorie

Rubriky

Související články

NákupyTéma dne

Jak poznat falešné tenisky a oblečení?

Noční můrou každého, kdo se rozhodne pro pořízení značkových tenisek a oblečení,...

MódaSpolečnostTéma dne

Maestro Žorž Rovalis v Praze

Holiči a kadeřníci, vizážisté, filmaři a především ženy a dívky, toužící státi...

MódaMódní trendyNákupy

Elegantní i poslední den v roce

23Konec roku je ve znamení oslav a šampaňského. Všechny ženy touží po...

LifestyleMódaMódní trendyNákupy

Připravte se na období večírků a plesů se značkou Reserved

Reserved vítá sezónu vánočních večírků a novoročních plesů s capsule kolekcí, která...