Úvod Krása a zdraví Rady odborníků Vytěžit z online prostředí maximum? Studujte v něm!
Rady odborníkůTéma dne

Vytěžit z online prostředí maximum? Studujte v něm!

17

Online prostředí nabízí prostor k seberozvoji a prohlubování znalostí a dovedností. Přihlaste se do různých online kurzů a naučte se něco nového – třeba cizí jazyk, který v dnešní době potřebujete v zaměstnání i na zahraniční dovolené. Online prostředí nabízí netušené možnosti!

Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem

Sebevzdělání je důležité nejen ve studentských letech, ale prakticky po celý život. Zkvalitněte svůj život novými znalostmi a pokročte ve své kariéře i v budování sebevědomí. Takřka nezbytností je umět alespoň jeden cizí jazyk. V online prostředí narazíte na profesionální kurzy vedené zkušenými lektory i rodilými mluvčími.
Zapomeňte na nezáživné biflování slovíček a gramatiky. Kurzy angličtiny jsou zábavné a díky psychoterapeutickým poznatkům i efektivní. Naprosto revoluční jsou kurzy angličtiny podpořené hypnózou. Vycházejí z poznatků mnoha odborných oborů a vy se tak naučíte cizí jazyk za zlomek času. Hypnóza je bezpečná a pracuje s hlubokým soustředěním a prožitkem. V mysli se přenesete do cizí země a zapamatujete si na kurzu více učiva.Obrázek2Online kurzy čerpají ze zkušeností psychoterapie a hypnózy

Online kurzy s hypnózou jsou určeny pro úplné jazykové začátečníky i lidi s pokročilými znalostmi. Celý kurz probíhá online a vedou ho proškolení lektoři nebo psychoterapeuti. Nebojte se hypnotického stavu: nikdy nemůžete být přinuceni k něčemu, co se neslučuje s vašimi názory, smýšlením a osobnostním nastavením. Psychoterapeut ví, jak vás naučit cizí jazyk a jak komunikovat beze strachu ze ztrapnění.

Online prostředí pro seberealizaci v osobním i profesním životě

V online prostředí se můžete realizovat i po pracovní stránce. Ukažte svůj zápal pro věc v geek tričkách se zábavným motivem nebo zkuste trika s vlastním potiskem. Udělejte radost počítačovým maniakům, nadšeným studentům i fandům do virtuálních měn. Geek tričky potěšíte sebe i své známé, kteří mají dokonalý přehled o moderních technologiích a ve virtuálním světě jsou jako doma.

Online nejen anglicky

Zájem o vzdělávání v online prostředí neustále stoupá. Účastněte se kvalitních online kurzů a naučte se snadno a rychle anglicky s hypnózou, staňte se špičkovým kuchařem, osvojte si masážní techniky, zlepšete svou kreslířskou techniku nebo se staňte IT odborníkem.
A kdo ví, zda se z počátečního nadšení a zájmu nestane brzy třeba plnohodnotné povolání. Trh práce je aktuálně plný nabídek z IT prostředí a prostor tak dostávají i začátečníci. Kromě toho některé kurzy mají už nyní velmi dobrou pověst nejen mezi účastníky, ale i u potenciálních zaměstnavatelů a proto už jen samotné absolvování konkrétního kurzu může být plusovým bodíkem u pracovního pohovoru. Vybírejte však pečlivě. Stejně jako u každé komodity najdete kurzy prvotřídní, plné praktických informací, návodů a poznatků do budoucího působení, ale také pouze draze zaplacenou slovní omáčku bez přidané hodnoty.
Nejdůležitější je vaše nadšení a chuť učit se novým věcem. Výhodou je, že nemusíte nikam dojíždět, studujete v soukromí domova a kurz si můžete pustit i zpětně. Využijte volný čas k učení a vlastnímu rozvoji a zužitkujte dlouhou chvíli, kterou byste strávili nicneděláním. Investujte čas do sebevzdělání a bystřete svůj mozek!

 

 

Populární články

Kategorie

Rubriky

Související články

CestováníTéma dneUmění

Tři desítky let s vitráží

Uměleckořemeslná firma z Lubence na Karlovarsku Jitky a Richarda Kantových letos slaví 30 let...

Téma dneUmění

Návštěvou v ateliéru Vojtěcha Kolaříka

V dubnu roku 2019 se v Galerii Dům Černohorských na pražském Újezdě...

FilmyTéma dneUmění

Další triumf českých sklářů!

Po takových unikátních projektech, jakým byl kupříkladu osmitunový skleněný sarkofág pro dánskou...

Téma dneUmění

Těžké časy našich sklářů gradují

Málokteré umělecké řemeslo je v posledních letech tak zkoušené, jako je sklářství....