Úvod Móda Co pro vás znamená móda a styl?
Móda

Co pro vás znamená móda a styl?

11

Je váš šatník vyskládán oblečením podle posledních módních trendů? Patříte mezi ty, kteří když slyší, že příští jaro bude v módě bledě fialová a zelená utíkají shánět top kousky, které by hýřily těmito barvami? Nebo spíše dáváte přednost svému osvědčenému stylu a bojíte se jakkoliv experimentovat, váš šatník připomíná skříň usedlé třicátnice a nejodvážnější kousek představuje vestička s hlubokým dekoltem?

Věřím, že podstatná část z vás se řadí do zlatého středu. Tedy mezi ty, kterým módní trendy a styl nejsou cizí. V šatníku sice máte pár kousků dražšího oblečení, ale neutrácíte zbytečné peníze za poslední výkřiky, po kterých další sezónu neštěkne ani pes.
O módě a stylu se v poslední době hodně mluví také v souvislosti se soutěží Elle Style Awards. V zahraničí si tahle módní událost vysloužila přezdívku módní Oscaři a to hlavně proto, že se na ni objevují osobnosti, které by v módním světě neznal jen opravdu málokdo.

V Čechách bude tato jedinečná show uvedena 5. listopadu a věřte, že do klubu Sasazu se v ten večer sjedou opravdu velká jména – mezi potvrzenými hosty je nejen americká topmodelka Erin Wasson, ale také zkušené matadorky modelingu Cindy Crawford a Claudia Schiffer. České známé tváře budou mít své zastoupení samozřejmě také, a proto jsme oslovili tři z nich a zeptali se, co pro ně představují slova MÓDA a STYL. Kdo jiný než Mahulena Bočanová, Zuzana Belohorcová a Robert Vano – jeden z porotců české Elle Style Awards, by se k této otázce měl vyjádřit?

MAHULENA BOČANOVÁ

„Upřímně řečeno se oblékám hezky a stylově ráda, ale nikdy jsem se nepřizpůsobovala módním trendům. Rozumná žena by měla nosit co jí sluší, v čem se cítí dobře, s čím souzní její stav duše a vůbec její pohled na svět. Je nesmysl se jakkoliv znásilňovat a cpát se do neforemných blbostí a legín a barev, které jsou nám odporné jen abychom držely krok s poslední módnou. Svůj styl mám a to je ten, že vlastně žádný nemám.“

Mahulena Bočanová
Mahulena Bočanová

ZUZANA BELOHORCOVÁ

„Jako každá mladá žena, která chce být vkusně a trendy oblečená, i já sleduji módu a módní vychytávky. Ne všechno, co je módní a trendy však musím za každou cenu mít. Důležité je, abych se v oblečení cítila příjemně a pohodlně a aby mi oblečení sedlo jako ulité. Vždy se řídím jedním pravidlem „v jednoduchosti je krása a méně je někdy více“. Důležité je nebýt ničí kopií, ale najít si svůj styl, kterým budu specifická a jedinečná.“

Zuzana Belohorcová
Zuzana Belohorcová

ROBERT VANO

„Říká se, že: trendy trvají 14 dní, móda jednu sezónu, ale styl je na věky…“

Robert Vano
Robert Vano

Populární články

Kategorie

Rubriky

Související články

MódaSpolečnostTéma dne

Maestro Žorž Rovalis v Praze

Holiči a kadeřníci, vizážisté, filmaři a především ženy a dívky, toužící státi...

MódaMódní trendyNákupy

Elegantní i poslední den v roce

23Konec roku je ve znamení oslav a šampaňského. Všechny ženy touží po...

LifestyleMódaMódní trendyNákupy

Připravte se na období večírků a plesů se značkou Reserved

Reserved vítá sezónu vánočních večírků a novoročních plesů s capsule kolekcí, která...

MódaMódní trendyNákupy

Buďte stylová! I v zimě!

Do zimního období je třeba vstoupit stylově. Ať už v ležérním outfitu,...