Úvod Lifestyle Oslavte s easyJet narozeniny holandské královny Beatrix
Lifestyle

Oslavte s easyJet narozeniny holandské královny Beatrix

36

easyJet nabízí svým zákazníkům jedinečnou možnost výletu do Amsterdamu na narozeniny královny Beatrix – Queen’s Day neboli Den královny.

easyJet, přední evropská nízkonákladová letecká společnost, umožňuje svým zákazníkům oslavit v centru holandského Amsterdamu narozeniny královny Beatrix. V Holandsku trvají oslavy celý víkend a v ulicích se koná přehlídka nejrůznějších atrakcí.
Královna Beatrix měla sice narozeniny 30. ledna 2011, ale velkolepé oslavy narozenin se každoročně přesouvají na poslední týden v dubnu, tedy od 29. dubna do 1. května 2011. V tomto týdnu slaví své narozeniny právě její matka, bývalá královna Juliana. Po celý víkend si mohou cestující, kteří s easyJet vyrazí do Amsterdamu, užít slavnostní královský průvod, stánky, atrakce, pouliční divadla nebo živé kapely. Zažijí tak jednu z největších oslav světa na vlastní kůži. Tradicí je, že všichni v ten den mají na sobě něco oranžového, aby tak vzdali hold královské rodině a dali najevo svůj patriotismus. „V Čechách na tentýž víkend připadá svátek práce, a proto se společnost easyJet rozhodla, že českým turistům dopřeje možnost prožít tento víkendu ve víru oslav uprostřed Amsterdamu. Na oslavu narozenin královny Beatrix přijíždí do Nizozemí přes dva milióny lidí ze všech koutů světa, tak proč by si jej nemohli dopřát i Češi? S easyJet si mohou zarezervovat letenky již od 949 korun“ říká Verena Keimer, marketingová manažerka easyJet pro Českou republiku, Polsko, Německo, baltské a skandinávské země.

Oslavy v ulicích Amsterdamu trvají od brzkého rána až do pozdních večerních hodin. Ovšem vrcholem oslav je průvod, v němž jede v otevřeném voze královská rodina a zdraví přihlížející. V den oslav narozenin královny Beatrix je také jediným dnem v roce, kdy může každý prodávat cokoliv, a to kdekoliv bez jakéhokoli povolení. „Pokud se lidé chystají navštívit na jaře Holandsko, měli by tak učinit v den oslav. Právě tento víkend mohou cestující s easyJet okusit to pravé z Holandska. Poznají jeho kulturu, tradice, jídlo čí pivo a víkend si skvěle užijí,“ dodává Verena Keimer.
Více se o levných letenkách s easyJet do Nizozemí můžete dozvědět na www.easyJet.com nebo na Facebooku.

O společnosti easyJet:
easyJet zaujímá vedoucí pozici na 100 nejlepších evropských linkách a na 50 největších evropských letištích a je tak evropskou jedničkou s nejlepší dopravní sítí. Více než 300 milionů Evropanů bydlí v okruhu jedné hodiny jízdy autem od letiště, na které létá easyJet, což je více lidí než u jiných leteckých společností.
Díky nabídce nejnižšího jízdného na oblíbená letiště očekává easyJet nárůst zisků o 10 % a plánuje přepravit 50 milionů cestujících na více než 500 linkách mezi 119 letišti a 29 zeměmi.
easyJet je největší leteckou společností ve Velké Británii a v Evropě je na čtvrtém místě, posuzováno podle počtu přepravených cestujících. V roce 2009 přepravil easyJet 28 milionů cestujících ve Velké Británii a 46 milionů celkem. Průměrně vychází pouze ₤45/€50 na 1100km a cestujícího.
easyJet se zaměřuje i na udržitelný rozvoj. Za posledních deset let snížil easyJet investicemi do nejnovějších technologií emise CO2 na cestujícího a kilometr o 25 %. Jeho flotila čítá skoro 200 nejmodernějších letadel, která jsou v průměru stará 3,5 roku.

easyJet létá do:
Aberdeen, Agadir, Ajaccio, Alicante, Almeria, Amsterdam, Antalya, Asturias, Atény, Barcelona, Bari, Basilej, Bastia, Belfast, Belfast City, Benátky, Berlín, Biarritz, Bilbao, Birmingham, Bodrum, Bordeaux, Bournemouth, Brindisi, Bristol, Budapešť, Brusel, Bukurešť, Casablanca, Catania, Cagliari, Curych, Kodaň, Korfu, Crete, Dalaman, Doncaster, Dortmund, Dubrovník, Düsseldorf, Edinburgh, Faro, Fuerteventura, Ženeva, Gibraltar, Glasgow, Gran Canaria, Grenoble, Hamburg, Helsinky, Heraklion, Hurghada, Ibiza, Innsbruck, Inverness, Istanbul, Jersey, Kolín nad Rýnem, Kos, Krakov, Lamezia Terme, Larnaca, Lanzarote, La Rochelle, Lisabon, Liverpool, Ljubljana, Londýn Gatwick, Londýn Luton, Londýn Stansted, Lyon, Madeira, Madrid, Mahon, Malaga, Malta, Manchester, Marakéš, Marseille, Milán Linate, Milán Malpensa, Montpellier, Mnichov, Murcia, Mykonos, Nantes, Neapol, Newcastle, Nice, Olbia, Palermo, Palma, Paphos, Paříž Charles de Gaulle, Paříž Orly, Pisa, Porto, Praha, Rhodes, Řím, Salzburg, Santorini, Sharm El Sheik, Sofie, Split, Stockholm, Tanger, Tallinn, Tel Aviv, Tenerife, Thessaloniki, Toulouse, Turín, Valencie, Vídeň, Zakynthos.

Populární články

Související články

Vše o cestování na výstavě v Letňanech 15.-17.3. 2024
CestováníLifestyleRelaxSoutěžZaujalo vás

Cestování všemi způsoby

Baví vás cestování v karavanu nebo toužíte plout na lodi kolem světa nebo...

Lifestyle

Moser strom v hotelu Mandarin Oriental

Křišťál Moser se letos poprvé ukazuje v novém kabátě. V rámci re-brandingu značky představila...

LifestyleMódaMódní trendyNákupy

Připravte se na období večírků a plesů se značkou Reserved

Reserved vítá sezónu vánočních večírků a novoročních plesů s capsule kolekcí, která...

LifestyleSpolečnost

Těhotná Petra Němcová na obálce lednové Vogue CS

Modelka, filantropka a ambasadorka udržitelného životního stylu Petra Němcová krátce před porodem...