Úvod Osobnosti Celebrity Gigi Hadid tváří Maybelline New York
CelebrityOsobnosti

Gigi Hadid tváří Maybelline New York

10

The DAILY FRONT ROW "Fashion Los Angeles Awards" ShowPřitažlivá Gigi Hadid se už objevila na přehlídkách návrhářů jako je Marc Jacobs, Giles, Sonia Rykiel, Jean Paul Gaultier, Jeremy Scott a Chanel. Gigi však neslaví úspěchy jen na přehlídkových molech, je také talentovanou jezdkyní a volejbalovou hráčkou. Stejně jako do modelingu je zapálená i do drsného sportu – boxování. Svou silnou osobností vyjadřuje hodnoty značky Maybelline New York, a tak se stala její novou globální tváří. Zařadila se tak mezi slavné ambasadorky Maybelline, mezi něž patří i Christy Turlington, Adriana Lima, Jourdan Dunn, Emily DiDonato, Marloes Horst a Kemp Muhl.
Teprve devatenáctiletá Jelena Hadid, známá jako Gigi Hadid, už stihla nasbírat mnoho úspěchů na přehlídkových molech i ve sportu. Do atraktivního světa módy vstoupila už ve velmi útlém věku – jako dvouletá. Svou kariéru zahájila jako modelka v reklamních kampaních Baby Guess, Guess Kids a později Guess. Po několika letech na čas přerušila aktivity v modelingu a úspěšně se věnovala jezdectví a volejbalu, kde se jako juniorka dostala do kvalifikace na Olympijské hry.
V roce 2012 však neodolala a vrátila se zpět do světa modelingu. O dva roky později se poprvé objevila na přehlídkových molech New York Fashion Week 2014 v kolekcích módního návrháře Jerremyho Scotta a značky Desigual. Téhož roku zazářila také na London Fashion Week se značkou Giles a na Paris Fashion Week ve spojení se značkou Chanel a návrháři Jean-Paulem Gaultierem a Soniou Rykiel. Během roku 2014 se umístila v několika žebříčcích top modelek.
gigi-social-media-post-2Nyní Gigi rozvíjí svou hvězdnou kariéru a stává se globální ambasadorkou Maybelline New York. „To, že jsem se stala ambasadorskou Maybelline New York, pro mne znamená víc, než si kdokoli umí představit. Je to jako splněný sen. Jsem poctěna, že mohu být součástí tak slavné značky, s kterou jsem vyrůstala,“ svěřila se Gigi. „Od té doby, co jsem se začala líčit, používám stále stejný korektor od Maybelline (Super Stay 24h Concealer) a také kleštičky na řasy od Maybelline. Pokaždé, když Maybelline představí novinky, najdu si mezi nimi své oblíbence.“
Už na první pohled Gigi prozrazuje svůj neobvyklý původ. Dlouhé blond vlny, lehce opálená pleť, modrozelené oči a andělské rysy jsou odrazem jejího palestinského a nizozemského původu. Kromě modelingu a sportu se Gigi věnuje studiu – nedávno dokončila první rok vysokoškolského studia forenzní psychologie. Gigi je velmi populární na sociálních sítích, kde ji sleduje téměř 1,5 milionu fanoušků na Instagramu a 200 tisíc fanoušků na Twitteru. Spravuje také velmi populární blog Seven Angels.
Svou osobností Gigi Hadid vyjadřuje hodnoty značky Maybelline New York. Reprezentuje ženy, které jsou chytré, sexy a plné optimizmu a života.

scheunemann-141219-0540

Populární články

Kategorie

Rubriky

Související články

KnihyOsobnosti

Jirka, Mirek, Slávek a ti druzí…

Memoárová literatura patří ke čtenářsky nejoblíbenějším žánrům. Populární pražské Nakladatelství Olympia publikace životních...

CelebrityGurmánLifestyleSpolečnost

Šampaňské Mumm – styl hvězd zářijové edice pražského fashion weeku

Fashion week, který se letos odehrává v originálním barokním komplexu karlínské Invalidovny hostí  historicky...

CelebrityHodinkyŠperkySpolečnost

Montblanc představil v Houstonu novou kolekci psacích per StarWalker

U příležitosti blížícího se 50. výročí prvního přistání na Měsíci představil Montblanc...

Osobnosti

Emily Hobhouseová: Zachránit životy a zachovat mír

„Celý tento táborový systém, nelidský systém, hodnotím jako masovou krutost. Nemůže to...