Úvod Ambasadoři Nová tvář Yves Saint Laurent – Staz Lindes
Ambasadoři

Nová tvář Yves Saint Laurent – Staz Lindes

39

Staz Lindes má moc rozproudit přehlídku, uchvátit srdce, rozbouřit vody sociálních sítí a fantasticky zahrát na kytaru nebo na basovku. 24letá modelka a rocková kytaristka z Los Angeles se rozhodla, že bude reprezentovat společnost YSL Beauty Makeup.

Nespoutaná dušebez-nazvu

Hudbu má v krvi: hraje v rebelské dívčí kapele The Paranoyds a jejím otcem je kytarista legendárních Dire Straits, Hal Lindes. Její styl zase úzce souvisí s Londýnem, kde se narodila, a východním pobřežím USA, kde vyrůstala. Její přístup k ženské módě utvářela muzika, kterou jako náctiletá poslouchala. Navenek se projevuje koženými bundami, těsnými náhrdelníky a vintage vojenskými kousky. Disponuje přesně tím druhem krásy, která je v dokonalé shodě s YSL Beauty. Má plné rty, laní oči a jasnou pleť. Poprvé si jí všimli na bowlingové dráze, nyní má celé zástupce fanynek, které obdivují její estetické cítění a snaží se ho napodobit. Díky své nespoutané duši je archetypem dívky YSL Beauty. Staz Lindes, vítej v rodině YSL Beauté.

-mš-
Foto: L’Oréal Česká republika

Populární články

Související články

AmbasadořiŠperky

Natálie tančí s Kubistik

Romantickému vzezření šperků, na které jsme povětšinou zvyklí, se vymyká kolekce Kubistik...

AmbasadořiMódaNákupyNávrháři

Emma Roberts novou tváří šperkařské značky Tous

Tous kampaní Stay Tender následuje sérii předchozí úspěšné kampaně s Gwyneth Paltrow Tender Stories a pokračuje ve vyprávění...

AmbasadořiMódaMódní trendyNávrháři

RED Valentino v Praze otevře svůj butik

Proslulá italská módní značka Red Valentino otevře koncem listopadu svůj první český...

AmbasadořiMóda

Juliiny punčochy

Takto zákazníci z celého světa nazývají produkty značky Calzedonia. Jak je vidět,...