Úvod Luxus Příběh kůže a zlata
LuxusŠperkySpolečnost

Příběh kůže a zlata

29
Značka Bvlgari oslavila sto let tvorby dámských hodinek připomínající luxusní šperky. Nové interpretace tématu legendárního hada oslavují tuto ikonu, která – zdobená zlatem, kůží nebo šperkařským umem – vyzařuje nezaměnitelnou auru suverenity. 
Had jako symbol fascinuje lidstvo od nepaměti. Značka Bvlgari si ve čtyřicátých letech minulého století si hada vzala za své logo – se vší jeho symbolikou a přirozenou silou.

102967  SPS27C3SDL/4T SERPENTI

Symbol věčné obnovy
Variace a interpretace tohoto jména jsou vskutku nekonečné. Kdyby nové hodinky Serpenti mohly být jinými hodinkami – které by si vybraly? Jaké jiné než opět Serpenti! Verze Twist nabízí neustálou změnu v podobě personalizace prostřednictvím několika „kůží“ – svůdných, veselých a barevných kožených řemínků pro každodenní nošení; nebo s náramkem z několika spletených řetízků z růžového zlata, které se krásně vyjímají na zápěstí a dovolují „hadím“ hodinkám býti skutečným šperkem.

102968 SP27C6SPGD L SERPENTI

První novinkou jsou vyměnitelné řemínky, dlouhé na čtyři omotání zápěstí, pro dva modely – v odstínu modrého topazu a zeleného nefritu s třpytivými kovovými akcenty. Tyto moderní odstíny vyzařují odvážnou eleganci – takovou, jakou mají módní návrháři, a zejména ti italští. Nicméně přirozenou barvou italského šperku je zlatá, a nové modely Serpenti Twist drží tuto tradici. Kombinace klasického designu, který tvoří DNA značky, a starodávného symbolu hada, kterého si značka Bvlgari ochočila, v podobě na dvakrát otočeného řemínku zdobeného bronzovou patinou. A protože jsou řemínky vyměnitelné, můžete si hodinky Serpenti přizpůsobit své aktuální náladě – tak, jako had svléká svoji kůži. Jemný náramek z řetízků, jejichž články mají originální tvar, je zosobněný luxus. Ale můžete si ho vyměnit za řemínek z barevné kůže – nebo naopak. Hodinky Serpenti jsou nekonečně hravé a přizpůsobí se všemu.

 

 

Populární články

Související články

Společnost

Hold fotbalové legendě

Nové pražské nakladatelství Vzděláním a sportem k sebevědomí potěšilo (nejen) milovníky bezesporu...

SpolečnostUmění

Za jedinečnou krásou vitráží…

…  se můžeme vydat koncem měsíce září na Karlovarsko, do obce Lubenec...

AmbasadořiŠperky

Natálie tančí s Kubistik

Romantickému vzezření šperků, na které jsme povětšinou zvyklí, se vymyká kolekce Kubistik...

DivadloHudbaKnihySpolečnostUmění

Ocenění nositelů dobré nálady

V mediální smršti kolem letošního ročníku Thálie, udělované od roku 1994 Hereckou asociací...