Úvod Krása a zdraví Nechte se hýčkat
Krása a zdravíTrendy zdraví a krásyWellness

Nechte se hýčkat

35

Hotel Mandarin Oriental, Prague nabízí ve svém SPA exkluzivní světoznámou britskou kosmetiku značky Linda Meredith. Zakladatelka a majitelka značky, Linda Meredith pracuje v kosmetickém průmyslu již více než 40 let a díky svému inovativnímu přístupu v péči o pleť je oblíbenou značkou celebrit, často označována jako královna v péči o pleť.

5

Hlavním záměrem značky Linda Meredith, která se výhradně zaměřuje na péči o obličej, je snaha vylepšit a podpořit hydrataci pleti, zpomalit její stárnutí, vyživit pleť do hloubky a přispět k její rovnováze. Filozofií značky je nabízet ošetření šitá na míru hosta a v maximální míře zohlednit jeho dané potřeby.Značka se rovněž snaží minimalizovat nadbytečná konzervační činidla jako jsou např. parabeny, aby produkty byly bezpečné i pro těhotné ženy.

3

Všechny produkty obsahují vysoké koncentrace aktivních účinných látek, které přináší viditelné výsledky již během několika dnů používání. Pleť je přirozeně omlazená, rozzářená a vrásky viditelně redukované. Linda Meredith klade silný důraz na kvalitu surovin, a to jak při výběru samotných ingrediencí, tak i jejich následném zpracování. Například při výběru surovin do esenciálních olejů, které se přidávají do kosmetických produktů, zakladatelka značky osobně kontroluje, jak byly sklizeny a následně zpracovány.

4

Hotel Mandarin Oriental, Prague nabízí ucelenou řadu přesně cílených kosmetických procedur, které přinášejí – v kombinaci s následnou domácí péčí – rychlé a viditelné výsledky. Hotelová kosmetička Ingrid, která se značkou Linda Meredith dlouhodobě pracuje, doporučuje ošetření „Haute Couture“. Tento výraz lze v kosmetice chápat jako ošetření individuálně navržené pro každého klienta. Po pečlivé konzultaci a diagnostice stavu pleti kosmetička vyhodnotí nejvhodnější postupy a prostředky, které zaručí perfektní výsledky.

2

Pleť je nejprve hloubkově vyčištěna, poté následuje individuální péče dle aktuálních potřeb pleti a následně je  zakončená masáží a maskou. Výsledkem terapie je pleť viditelně prozářená, jemné linky vymizí a vrásky jsou redukovány. Nicméně, jak sama kosmetička Ingrid říká, pověstný výsledek ošetření nezajišťují jenom špičkové produkty této značky, ale i osobní přístup a perfektní znalosti kosmetičky, který dotváří holistický přístup k péči o pleť, na který zakladatelka Linda tolik apeluje.

6

Populární články

Související články

Krása a zdraví

Představujeme jedinečné Ozdravné centrum FUZHI

V čase respiračních chorob, dlouhotrvajícího boje s pandemií covidu a dalších nástrah, oslabujících naší...

CestováníWellness

Dopřejte si all inclusive lázeňský zážitek pro celou rodinu v hotelu Butterfly

Jste stále na vážkách, jaká destinace je pro letošní dovolenou ta pravá?...

Krása a zdravíWellness

Věnujte v novém roce více času péči o tělo a mysl

Že je novoroční předsevzetí považováno za klišé? Ne tak docela. Zvolíte-li si...

Trendy zdraví a krásyWellness

Lázeňská sezóna 2021 zahájena!

Jako v ostatních případech, i světově proslulé Mariánské Lázně do toho svátku zdraví...