Úvod Lifestyle Moser strom v hotelu Mandarin Oriental
Lifestyle

Moser strom v hotelu Mandarin Oriental

38

Křišťál Moser se letos poprvé ukazuje v novém kabátě. V rámci re-brandingu značky představila tradiční česká manufaktura, která již od roku 1857 vyrábí bezolovnatý křišťál výhradně 100% ručně, nový design svých obalů, který reprezentuje hlavní DNA značky, typický brus masivního křišťálu. Letošní Vánoce si tak můžete dopřát ještě výjimečnější požitek z rozbalování těch nejblyštivějších a nejzvučnějších dárků.

m o s e r - copyright adam-costey.com-5

A jelikož se nejproslulejší český křišťál rád pojí s nejluxusnějším zážitkem, bylo jasnou volbou, že exkluzivním partnerem pro uvedení této novinky v globálním měřítku se nemůže stát nikdo jiný než hotel Mandarin Oriental, Prague. Tyto dvě značky pojí nejen neutuchající odhodlání směřovat k dokonalosti, ale také velmi personalizovaný vztah k našim klientům i respekt k tradici.

m o s e r - copyright adam-costey.com-7

Bílý vánoční strom, vysoký více než 2 metry, je unikátem vytvořeným exkluzivně právě pro hotel Mandarin Oriental, Prague. Světlo, které z něj vyzařuje představuje optimismus a radost z období, které je v České republice považováno za nejdůležitější. Období radostných chvil mezi našimi nejbližšími, kdy je důležité se zastavit a radovat z toho, co máme. Strom zdobí nejen více než 100 bílo-zlatých krabic a krabiček různých velikostí, ale také nejikoničtější kousky z nápojových kolekcí Royal, Splendid, Lady Hamilton nebo Mozart, které jsou pro Moser typické a již po staletí zdobí prostřené stoly mnohých královských a šlechtických rodů, od britské královské rodiny, španělské královské rodiny až po indické máhárádžy, marocké či egyptské krále i prezidentské stoly zemí, odkud obě značky pocházejí.

m o s e r - copyright adam-costey.com-4

Moser vždy patřil a vždy bude patřit nejen k výjimečným okamžikům a oslavám, ale také ke každodenním radostem ve Vašich domovech. Protože z Moseru, díky našim bezolovnatým tajným recepturám, i voda chutná lépe.

 

Populární články

Související články

Vše o cestování na výstavě v Letňanech 15.-17.3. 2024
CestováníLifestyleRelaxSoutěžZaujalo vás

Cestování všemi způsoby

Baví vás cestování v karavanu nebo toužíte plout na lodi kolem světa nebo...

LifestyleMódaMódní trendyNákupy

Připravte se na období večírků a plesů se značkou Reserved

Reserved vítá sezónu vánočních večírků a novoročních plesů s capsule kolekcí, která...

LifestyleSpolečnost

Těhotná Petra Němcová na obálce lednové Vogue CS

Modelka, filantropka a ambasadorka udržitelného životního stylu Petra Němcová krátce před porodem...

CestováníLifestyle

Přijďte otevřít novou sezónu na Dolní Moravě

Oslavte první jízdu lyžařské sezóny na Dolní Moravě. Grand Opening 2019, tedy...