Úvod Lifestyle Moser strom v hotelu Mandarin Oriental
Lifestyle

Moser strom v hotelu Mandarin Oriental

30

Křišťál Moser se letos poprvé ukazuje v novém kabátě. V rámci re-brandingu značky představila tradiční česká manufaktura, která již od roku 1857 vyrábí bezolovnatý křišťál výhradně 100% ručně, nový design svých obalů, který reprezentuje hlavní DNA značky, typický brus masivního křišťálu. Letošní Vánoce si tak můžete dopřát ještě výjimečnější požitek z rozbalování těch nejblyštivějších a nejzvučnějších dárků.

m o s e r - copyright adam-costey.com-5

A jelikož se nejproslulejší český křišťál rád pojí s nejluxusnějším zážitkem, bylo jasnou volbou, že exkluzivním partnerem pro uvedení této novinky v globálním měřítku se nemůže stát nikdo jiný než hotel Mandarin Oriental, Prague. Tyto dvě značky pojí nejen neutuchající odhodlání směřovat k dokonalosti, ale také velmi personalizovaný vztah k našim klientům i respekt k tradici.

m o s e r - copyright adam-costey.com-7

Bílý vánoční strom, vysoký více než 2 metry, je unikátem vytvořeným exkluzivně právě pro hotel Mandarin Oriental, Prague. Světlo, které z něj vyzařuje představuje optimismus a radost z období, které je v České republice považováno za nejdůležitější. Období radostných chvil mezi našimi nejbližšími, kdy je důležité se zastavit a radovat z toho, co máme. Strom zdobí nejen více než 100 bílo-zlatých krabic a krabiček různých velikostí, ale také nejikoničtější kousky z nápojových kolekcí Royal, Splendid, Lady Hamilton nebo Mozart, které jsou pro Moser typické a již po staletí zdobí prostřené stoly mnohých královských a šlechtických rodů, od britské královské rodiny, španělské královské rodiny až po indické máhárádžy, marocké či egyptské krále i prezidentské stoly zemí, odkud obě značky pocházejí.

m o s e r - copyright adam-costey.com-4

Moser vždy patřil a vždy bude patřit nejen k výjimečným okamžikům a oslavám, ale také ke každodenním radostem ve Vašich domovech. Protože z Moseru, díky našim bezolovnatým tajným recepturám, i voda chutná lépe.

 

Populární články

Související články

LifestyleMódaMódní trendyNákupy

Připravte se na období večírků a plesů se značkou Reserved

Reserved vítá sezónu vánočních večírků a novoročních plesů s capsule kolekcí, která...

LifestyleSpolečnost

Těhotná Petra Němcová na obálce lednové Vogue CS

Modelka, filantropka a ambasadorka udržitelného životního stylu Petra Němcová krátce před porodem...

CestováníLifestyle

Přijďte otevřít novou sezónu na Dolní Moravě

Oslavte první jízdu lyžařské sezóny na Dolní Moravě. Grand Opening 2019, tedy...

GurmánLifestyle

Dopřejte si doušek vánoční atmosféry v Čajové zahradě

Chvíle očekávání Vánoc jsou jedny z nejkrásnějších v roce. Stačí zapálit adventní...