Úvod Lifestyle Cestování Podle čeho vybrat wellness pobyt
CestováníWellness

Podle čeho vybrat wellness pobyt

6
ID:69189082
Už nějakou dobu se cítíte přetíženi? Potřebujete vypnout. Minimálně na pár dní někam vyrazit a vyčistit si hlavu. Nejlépe někam, kde se o vás perfektně postarají a vy si tak dopřejete tolik potřebný odpočinek. Čtěte pozorně, pomůžeme vám s výběrem.

Vzdálenost a procedury

V první řadě si promyslete, který kout naší republiky by se vám nejvíce zamlouval. Nebo, chcete vyrazit na návštěvu k sousedům? Také možnost, ale strávíte více času na cestě. Měla by platit přímá úměra, že čím více kilometrů najedete, tím byste na místě měli strávit více času.

Dalším důležitým faktorem, který rozhoduje o vašem wellness pobytu jsou samozřejmě procedury. Kdo by se nechtěl nechat pár dní pěkně hýčkat? Než se pustíte do samotného výběru, zkuste si odpovědět na následující otázky:

● Chci využívat vířivku?
● Zajdu si s chutí zaplavat do bazénu?
● Bez nejrůznějších masáží pro mě nemá wellness pobyt smysl?
● Chci si dopřát hlavně bahenní nebo pivní lázně?
● Žádá si mé tělo léčivé účinky termálních lázní?

Odpovědi vám pomohou ujasnit si to, co hledáte.

Portrait of attractive couple relaxing in spa salon with hot stones on body.

Snídaně je základ

Dalším rozhodujícím faktorem je strava. Většina hotelů nabízí minimálně snídani a to je moc příjemné. Zda si objednáte oběd a večeři si určíte podle programu, který vás ten den čeká. Možná se rozhodnete pro celodenní procházku v přírodě a jídlo na hotelu by vás zbytečně omezovalo. Také je zajímavé zkoušet nové podniky. Zkuste nejlepší restaurace z okolí, určitě získáte nevšední gurmánské zážitky.

Za málo peněz hodně muziky

Nemusíte mít na účtu desítky tisíc korun, abyste si mohli dopřát kvalitní wellness pobyt. Existuje spousta slevových portálů, kde najdete zájezdy doslova za hubičku. Prohlédněte si například nabídku na Slevydnes a zjistíte, že si můžete dopřát  3* hotel za necelé 2 000 Kč se snídaní a různými procedurami. Při výběru si vždy zkontrolujte, zda uvedená cena platí pro jednoho člověka nebo pro pár.

Nejlepší dárek

Říká se, že zážitky jsou nejlepší dárky a je to svatá pravda. Nezapomeňte, že kvapem blíží Světový den manželství (12.2.) a Valentýn (14.2.). Co by vaší drahou polovičku potěšilo více než pár romantických dní v pěkném hotýlku? Wellness pobyt potěší i k narozeninám, k výročí nebo prostě jen tak. Z lásky. Užívejte si života naplno, dokud to jde. S portálem Slevydnes si to můžete dovolit.

-ph-
Foto: archiv autora

Populární články

Kategorie

Rubriky

Související články

CestováníTéma dneUmění

Tři desítky let s vitráží

Uměleckořemeslná firma z Lubence na Karlovarsku Jitky a Richarda Kantových letos slaví 30 let...

CestováníUmění

Vítejte v klatovském Pavilonu skla

Zájemci o šumavskou sklářskou historii dobře vědí, o čem je řeč. Rádi...

Cestování

Kam v zážitkové turistice?

Volnočasové nároky na zábavnou a příjemně strávenou dovolenou našich spoluobčanů stále rostou....

CestováníNovinkyTéma dne

Prožijte ve zdraví bezstarostnou dovolenou snů, stáhněte si aplikaci s lékařem v telefonu

Okamžitá lékařská péče není jen výsadním právem majetných. Věděli jste, že opravdu...