CestováníLifestyle

Cestujte s grácií

21

Montblanc představuje novou kolekci luxusních cestovních doplňků, určenou pro náročné cesovatele hledající na svých cestách elegantní zavazadla, která jim zajistí dokonalou svobodu pohybu a umocní požitek z cestování.
image005

Ať už je cílem jakákoliv destinace, či samotná cesta, svoboda objevování otevírá nové perspektivy a umožňuje prozkoumávat svět plný obohacujících zážitků. Zatímco prázdninový výlet osvěží tělo i mysl, i pracovní cesta může přinést nové a nezapomenutelné vzpomínky – je více než jen uzavření obchodu, je kulturním a intelektuálním osvěžením.

[1MB]Lifestyle5_1942307

Přináší s sebou poznávání nových míst, místní kultury a umožňuje přetvářet každý prožitý moment v opravdové dobrodružství. Je to příležitost vytvořit smysluplné spojení s okolním světem a vrátit se domů s čerstvým pohledem na život. Se svojí novou kampaní zve Montblanc cestovatele, aby se propojili se světem pomocí cestování a vydali se na cestu se stylovými a spolehlivými zavazadly a doplňky Montblanc z nové kolekce.

[1MB]Lifestyle6_1942308

Hledání inspirace skrze cestování je jedním ze základních principů domu Montblanc již od roku 1906. „V Montblanc věříme v celoživotní přínos, který cestování přináší. Naše značka by neexistovala bez tohoto porozumění spojeného s duchem objevování našich zakladatelů. Je to zakódováno v našem DNA.

image002

Tento rok jsme vytvořili cestovní kolekci, která dokonale zapadá do každodenního života našich zákazníků propojující luxus, business a lifestyle. Jsou neustále v pohybu, prozkoumávají svět a hledají inspiraci a nové nápady. Naše cestovní doplňky jsou perfektními společníky – funkční, spolehlivé a stylové, přispívající k tomu, aby každá cesta byla příjemným zážitkem,” říká Nicolas Baretzki, Montblanc CEO.
image003
Dvoudenní pracovní cesty, expedice napříč velkými městy nebo epická odysea do nejvzdálenějších míst planety, Montblanc představuje tři nové linie doplňků, které se hodí na každou příležitost, vzájemně se doplňují a umožňují jejich kombinování dle funkčních potřeb a stylových preferencí. Každý model je vyroben v Itálii dle nejvyšších standardů s důrazem na řemeslné zpracování a odpovědnost při získávání materiálů.
Travel Campaign September 2019_1933882
Kabinový kufr #MY4810 Montblanc Nightflight Trolley představuje všestranné a spolehlivé zavazadlo, které je nepostradatelným společníkem moderního cestovatele i neohroženého dobrodruha. Linie #MY4810, tvořená lehkými polykarbonátovými kufry s 360stupňovými otočnými kolečky s kuličkovými ložisky, teleskopickou rukojetí s možností aretace v různých polohách, je nyní k dispozici v kompaktnější verzi a elegantní stříbrné barvě pro ještě sofistikovanější vzhled.

image004

 

 

Populární články

Související články

CestováníKnihy

Za starými Slovany

S chlebem a slaninou, šlapeme krajinou…zpívá se v jedné z trempských písniček takříkajíc do kroku....

CestováníTéma dneUmění

Tři desítky let s vitráží

Uměleckořemeslná firma z Lubence na Karlovarsku Jitky a Richarda Kantových letos slaví 30 let...

CestováníUmění

Vítejte v klatovském Pavilonu skla

Zájemci o šumavskou sklářskou historii dobře vědí, o čem je řeč. Rádi...

Cestování

Kam v zážitkové turistice?

Volnočasové nároky na zábavnou a příjemně strávenou dovolenou našich spoluobčanů stále rostou....