CestováníLifestyle

Cestujte s grácií

33

Montblanc představuje novou kolekci luxusních cestovních doplňků, určenou pro náročné cesovatele hledající na svých cestách elegantní zavazadla, která jim zajistí dokonalou svobodu pohybu a umocní požitek z cestování.
image005

Ať už je cílem jakákoliv destinace, či samotná cesta, svoboda objevování otevírá nové perspektivy a umožňuje prozkoumávat svět plný obohacujících zážitků. Zatímco prázdninový výlet osvěží tělo i mysl, i pracovní cesta může přinést nové a nezapomenutelné vzpomínky – je více než jen uzavření obchodu, je kulturním a intelektuálním osvěžením.

[1MB]Lifestyle5_1942307

Přináší s sebou poznávání nových míst, místní kultury a umožňuje přetvářet každý prožitý moment v opravdové dobrodružství. Je to příležitost vytvořit smysluplné spojení s okolním světem a vrátit se domů s čerstvým pohledem na život. Se svojí novou kampaní zve Montblanc cestovatele, aby se propojili se světem pomocí cestování a vydali se na cestu se stylovými a spolehlivými zavazadly a doplňky Montblanc z nové kolekce.

[1MB]Lifestyle6_1942308

Hledání inspirace skrze cestování je jedním ze základních principů domu Montblanc již od roku 1906. „V Montblanc věříme v celoživotní přínos, který cestování přináší. Naše značka by neexistovala bez tohoto porozumění spojeného s duchem objevování našich zakladatelů. Je to zakódováno v našem DNA.

image002

Tento rok jsme vytvořili cestovní kolekci, která dokonale zapadá do každodenního života našich zákazníků propojující luxus, business a lifestyle. Jsou neustále v pohybu, prozkoumávají svět a hledají inspiraci a nové nápady. Naše cestovní doplňky jsou perfektními společníky – funkční, spolehlivé a stylové, přispívající k tomu, aby každá cesta byla příjemným zážitkem,” říká Nicolas Baretzki, Montblanc CEO.
image003
Dvoudenní pracovní cesty, expedice napříč velkými městy nebo epická odysea do nejvzdálenějších míst planety, Montblanc představuje tři nové linie doplňků, které se hodí na každou příležitost, vzájemně se doplňují a umožňují jejich kombinování dle funkčních potřeb a stylových preferencí. Každý model je vyroben v Itálii dle nejvyšších standardů s důrazem na řemeslné zpracování a odpovědnost při získávání materiálů.
Travel Campaign September 2019_1933882
Kabinový kufr #MY4810 Montblanc Nightflight Trolley představuje všestranné a spolehlivé zavazadlo, které je nepostradatelným společníkem moderního cestovatele i neohroženého dobrodruha. Linie #MY4810, tvořená lehkými polykarbonátovými kufry s 360stupňovými otočnými kolečky s kuličkovými ložisky, teleskopickou rukojetí s možností aretace v různých polohách, je nyní k dispozici v kompaktnější verzi a elegantní stříbrné barvě pro ještě sofistikovanější vzhled.

image004

 

 

Populární články

Související články

Cestování

Pozvánka do nejsevernějších Čech

Národní park České Švýcarsko je nejmladším z kvarteta NP České republiky. Hlavním...

Vše o cestování na výstavě v Letňanech 15.-17.3. 2024
CestováníLifestyleRelaxSoutěžZaujalo vás

Cestování všemi způsoby

Baví vás cestování v karavanu nebo toužíte plout na lodi kolem světa nebo...

CestováníKulturaVýstavyZaujalo vás

Kam budeme letos cestovat?

Již za pár dní vedou veletrhy HOLIDAY WORLD & REGION WORLD trendy...

Pázdniny na|Zanzibaru nemají chybu
CestováníKulturaZaujalo vás

Dva týdny prázdnin na Zanzibaru

Když přistanete na letišti na Zanzibaru, projdete další kontrolou zavazadel a teprve...