Úvod Lifestyle Gurmán Dopřejte si doušek vánoční atmosféry v Čajové zahradě
GurmánLifestyle

Dopřejte si doušek vánoční atmosféry v Čajové zahradě

12

Chvíle očekávání Vánoc jsou jedny z nejkrásnějších v roce. Stačí zapálit adventní svíčky, svět se zpomalí a utichne. Prožijte toto období všemi smysly a dopřejte si sváteční chuť a vůni, která vás doprovodí ke stromečku.

cajova-zahrada.cz - image 5

V obchodech Čajové zahrady, české rodinné firmy, která již dvacet let přiváží ten nejkvalitnější čaj a kávu z celého světa, najdete velký výběr nápojů, které vám zpříjemní čekání na sváteční okamžiky a skvěle doplní ochutnávání čerstvě upečeného cukroví.

cajova-zahrada.cz - image 4

Mezi čaji najdete nepřeberný výběr balíčků plných vánočních chutí. Ochutnejte například čaj Vánoční jablko & skořice, který provoní šálek klasickou zimní kombinací. Čaj Pečené jablko má v základu medový rooibos, kromě lahodné chuti obsahuje navíc celou řadu minerálů a vitamínů. Ve Vánoční pekárně se snoubí sladké tóny Vánoc – skořice, vanilka a pomeranč.

cajova-zahrada.cz - image 3

Žádný z těchto čajů neobsahuje tein, a proto jsou vhodné též pro děti. Vánoční směs Služebník všech svatých provoňuje kvalitní černý čaj skořicí, jablky a vanilkou. Svůj oblíbený šálek černého čaje si tak můžete vychutnat v netradiční, ale lahodné kombinaci chutí.

cajova-zahrada.cz - image 2

O vánoční atmosféru si můžete obohatit též svou chvilku na kávu. Zamilujte se do voňavých aromatizovaných káv, které jsou čerstvě pražené. Dopřejte si například vanilkovou kávu, v níž se spojily dvě nejoblíbenější chutě na světě. Nebo sáhněte po alžírské kávě, v které najdete aroma vánočního evergreenu – vaječného koňaku.

 

Populární články

Kategorie

Rubriky

Související články

GurmánKnihy

Unikátní kuchařka základních receptů orientální kuchyně

Kavkaz, speciálně Gruzie, se honosí jednou z nejoceňovanějších kuchyní světa. Po staletí...

GurmánUměníVýstavy

Za dobrým vínem a…

… výborným výtvarným uměním zve požitkáře všeho druhu známá pražská vinárna U...

CestováníFilmyGurmánSpolečnost

Bobule konečně vyrazily do světa

Lépe řečeno do našich kin. Dlouho čekávaná premiéra závěrečného dílu úsměvné filmové...

Gurmán

Významný vinařský svátek

Gastrosoutěží, zaměřených na nápoj bohů, domácích i zahraničních, je spousta. Zadáním jsou...