Úvod Krása a zdraví Rady odborníků Dejte sbohem celulitidě s pomocí NATURHOUSE
Rady odborníků

Dejte sbohem celulitidě s pomocí NATURHOUSE

32

Celulitida se nevyhne téměř žádné ženě a dnes dokonce postihuje stále mladší a mladší ročníky. Podle výživových poradců NATURHOUSE je její výskyt nejčastěji spojený se špatným stravováním, nedostatečným a nesprávným pitným režimem a špatnou péčí o pokožku. Poradíme, jak s tímto strašákem účinně bojovat.
Dle slov hlavní výživové poradkyně NATURHOUSE Věry Burešové pomáhá vhodně sestavený výživový plán a zařazení do stravování produktů s drenážními vlastnostmi redukujícími tukové buňky. To je nejlepší a zároveň nejjistější řešení.
Společně s odborníky z NATURHOUSE jsme sestavili 12 výživových doporučení:

Rada číslo 1: Hodně pijte
Pijte alespoň 2 l nesycené, neslazené, nechlazené vody denně, nejlépe mezi jídly, abyste poskytli tělu dostatečné množství tekutin a cítili jste se nasycení. „Správný pitný režim vám usnadní odstraňování toxinů z organismu,“ upozorňuje Věra Burešová, hlavní nutriční specialistka sítě výživových poraden NATURHOUSE.

Rada číslo 2: Jezte pravidelně
Jídlo podle odborníků konzumujte pravidelně každé 3 hodiny bez mlsání mezi stanovenými jídly. Nevynechávejte žádnou z denních porcí jídel ani dopolední a odpolední svačiny.

NATURHOUSE-konzultace1Rada číslo 3: Když už, tak raději čaj
Pokud jste milovníkem lahodné kávy či černého čaje, raději si toto odpusťte. Pijte zelený, bílý či červený čaj. Jen pozor, nepřidávejte do čaje žádný cukr.

Rada číslo 4: Kouření a alkohol přísně zakázán!
Jestli to s bojem proti celulitidě myslíte skutečně vážně, určitě byste měli zapomenout na opojný alkohol a cigarety vůbec. Už tak máte problém s odvodem toxických látek z podkoží a následným ukládáním tuků, čemuž dalším „odpadem“ určitě nepomůžete.

Rada číslo 5: Na smažené zapomeňte
Olej ano, ale je podle výživové poradkyně z NATURHOUSE povolené konzumovat denně jen 2 lžíce, a to olivového oleje nebo jiného kvalitního rostlinného oleje – třeba dýňového a lněného pro studenou kuchyni a pro teplou kuchyni řepkového. „Vyhněte se však určitě smaženým a tučným jídlům,“ upozorňuje Věra Burešová z www.naturhouse-cz.cz.

Rada číslo 6: Vláknina, vláknina, vláknina
Jídla by měla být bohatá na vlákninu, která podporuje odstraňování odpadních produktů metabolismu. Opravdu bohatým zdrojem vlákniny je sušené ovoce (pozor však na přemíru cukru), kukuřice, mandle, jablka, hrušky, ovesné vločky, brokolice či třeba avokádo.

Rada číslo 7: Konzervy ne, vyhněte se regálům s čínskými polévkami
Jíte ve spěchu? Máte rádi či si občas dopřejete „hotovky“ typu guláš v konzervě? A co takhle starý známý lunchmeat? Tak to je jistě další kategorie potravin, které naprosto vynechejte. Vyhněte se hotovým a konzervovaným jídlům či instantním výrobkům.

Rada číslo 8: Vařte v páře či jídlo pečte
A jak jídlo upravit bez smažení? Správný způsob přípravy jídel je: grilování, pečení na roštu, vaření v páře, pečení v troubě, vaření, dušení, vaření ve vlastní šťávě, pečení v alobalu.

Rada číslo 9: Soli jen opravdu ždibec
Sůl a celulitida jsou velké kamarádky. Ačkoliv by to v životě bylo fajn, v boji s celulitidou dejte tomuto svazku utrum. Sůl omezte dle doporučení odborníků na minimum, raději sáhněte po čerstvých či sušených bylinkách, česneku či cibuli.

Rada číslo 10: Zamezte chutím na sladké
Bílý cukr zcela vynechejte. Určitě se vyhněte kromě něj také medu, čokoládě, kakau, sladkostem a zmrzlinám.

Rada číslo 11: Zelenina bohatá na draslík
Zvláště se doporučuje konzumovat zeleninu bohatou na draslík a zeleninu s drenážním účinkem, mj. chřest, petrželku, okurku, cibule, rajčata, které redukují tuk.

Rada číslo 12: Ovoce určitě nevynechávejte
Při kúře proti celulitidě se dle Věry Burešové z NATURHOUSE doporučuje také jíst ovoce, a to zejména citrusy, ananas, vodní meloun, meloun, kiwi, jahody či borůvky. Ideální je si dopřát ovoce k dopolední i odpolední svačině. Jedna porce by měla být tak velká jako je vaše dlaň.

sbohem-celulitidoTip NATURHOUSE

Chtěli byste nosit krátké sukně, módní šortky a odhalit se v plavkách, ale trápí vás nevzhledná pomerančová kůže? Věděli jste, že výskyt celulitidy je nejčastěji spojen se špatným stravováním, nedostatečným a nesprávným pitným režimem a špatnou péčí o pokožku? Máme řešení pro všechny, kteří touží po pevném zadečku bez celulitidy! Plavky, šortky ani krátké sukně už nebudou žádné tabu.

Sbohem, celulitido!

Balíček na 3 týdny obsahuje:

• Výživový plán na 3 týdny
• Cílové potravinové doplňky
• 13 rad, jak se zbavit pomerančové kůže
• Exkluzivní recepty
• Proteinovou tyčinku SLIMBEL SYSTEM jako dárek zdarma

Kromě exkluzivních produktů na bylinné bázi získáte také cenné rady, jak se stravovat, abyste se nejen zbavili celulitidy, ale cítili se plni sil a energie. Dle dohody vás bude každý týden telefonicky kontaktovat výživová poradkyně NATURHOUSE. S výživovou poradkyní se můžete podělit o své úspěchy, probrat aktuální stav a zkonzultovat další kroky k vysněné postavě.
Přijďte si pro balíček Sbohem, celulitido do nejbližší výživové poradny NATURHOUSE.

Více na www.naturhouse-cz.cz

text a foto:
Pavel Kašpar
KAŠPAR PR

Populární články

Související články

Rady odborníkůTéma dne

Vytěžit z online prostředí maximum? Studujte v něm!

Online prostředí nabízí prostor k seberozvoji a prohlubování znalostí a dovedností. Přihlaste...

Rady odborníků

Tajemství samozavlažovacího truhlíku

Při návštěvě pražské ordinace obvodního lékaře Mudr. Tomáše Syrovátky jsou v čekárně pacienti...

Krása a zdravíRady odborníkůTrendy zdraví a krásy

Přibude bezdětných a žen s jedním potomkem

V Česku přibývá bezdětných žen. Mezi současnou generací třicátnic a čtyřicátnic může bezdětnost...

Krása a zdravíRady odborníkůTrendy zdraví a krásy

Pozor na chronický stres! Ničí imunitní systém!

Závislost na práci nebývá v naší kultuře širokou veřejností považována za špatný návyk,...