Úvod Luxus Michelle Williams tváří kolekce šperků
LuxusŠperky

Michelle Williams tváří kolekce šperků

33

Múza značky Louis Vuitton, herečka Michelle Williams se stala novu tváří reklamní kampaně na kolekci šperků tohoto módního domu. Pro fotografa Patricka Demarcheliera tato americká herečka – svojí energií a duší ztělesňuje samotnou podstatu kolekce šperků Blossom BB.

DEI 220x285 P-MW SP1 INTL_BD

„Velmi se mi tato bezstarostná a barevná kolekcí líbí – je v ní něco, co vás zaujme, a je originální. A zároveň je i klasická a elegantní, nechala se slyšet herečka.Nová kolekce Blossom BB je poctou kvítku Monogram – stejně jako drobné kvítky, i jednotlivé šperky jsou miniaturní svojí velikostí, ale překvapí svými svěžími a radostnými barvami.

Díky svým hereckým výkonům se Michelle Williams vyšvihla do elitní skupiny nejvyhledávanějších a nejuznávanějších herců v Hollywoodu. Je držitelkou Zlatého glóbu, třikrát byla na tuto cenu nominována, jednou byla nominována na cenu Tony, Cenu kritiků a čtyřikrát na Oskara. Mezi významné filmy její herecké kariéry patří oskarový snímek režiséra Ang Lee Zkrocená hora (2005), Synekdocha, New York (2008), Shutter Island (2010) a My Blue Valentine (2010). V roce 2011 jí role Marilyn Monroe ve filmu Můj týden s Marilyn získala Zlatý globus za nejlepší ženskou roli a třetí nominaci na Oscara. Michelle Williams lze nyní vidět ve filmu MÍSTO U MOŘE režiséra Kennetha Lonergana, kde jí hereckého partnera dělá Casey Affleck. Její výkon v tomto snímku jí zajistil nominaci na Zlatý globus, Cenu kritiků a nedávno i na Oskara za nejlepší ženský herecký výkon ve vedlejší roli.

Zdroj a foto: Louis Vuitton

Populární články

Související články

AmbasadořiŠperky

Natálie tančí s Kubistik

Romantickému vzezření šperků, na které jsme povětšinou zvyklí, se vymyká kolekce Kubistik...

KnihyŠperky

Granatus Bohemicus: Co vše bychom měli vědět o českých granátech

Řeč je o nerostech, jedinečných červených kamenech, které patří mezi nejstarší známé...

HodinkyLuxusSpolečnost

Značka HUBLOT uspořádala slavnostní večer Hublot Sapphire Night

Švýcarská hodinářská značka Hublot uspořádala pro své přátelé a významné klienty slavnostní večer...

NákupyŠperky

Kampaň značky Tous s Emmou Roberts je tu!

Slavnostní období se blíží a všichni hledají ten perfektní dárek. Tous to...